A 137 – Zmena zamestnania – 2004-06-22 14:44:52


Prosim o vypracovanie vesteckeho profilu. Menim zamestnanie, pretoze som si nerozumela so sefom.

Saša Pueblo – Zmena zamestnania – 2004-06-22 14:45:10


Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje ju obrázok pracovitej a starostlivej osoby, viete podať výkon.
Sexualita povahy
Je typicky africká, bioenergeticky prechádza cez ústnu dutinu a miechu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je vytrvalá a beží na dlhé trate.
Sexuálne centrum
Je umiestnené v hlave a naznačuje na veľa ambícií v pracovnej oblasti, menej realizácie v typicky ženských úlohách ako je rodina, deti. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá po kariére túži, ale má z nej aj strach. Nedostatočne trvalé ambície.
Astrológia sudičky
Skúmam zoskupenie neurónových schém v mozočku. Tradičná schéma, kde vnímam plno kostí a na konci šaman. Naznačuje to na zvláštne schopnosti. Osoba, ktorá dokáže robiť pracovné úkony a zodpovednú prácu, ale je zmätkár a v spoločnosti sa necíti vo svojej koži.
Astrológia planét
Skúmam zoskupenie neurónov v šedej kôre veľkého mozgu. Vaším problémom je ženská hanblivosť. Veľa obdivovateľov a vnútorná uzavretosť pred spoločnosťou. Muži môžu mať o vás záujem.
Rodová karma
Skúmam predkov v rodostrome a vplyv na súčasný osud. Vnímam tu ženu mníšku, ktorá bola znásilnená a zabitá. Neustály strach v tomto smere je vašou súčasťou.
Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas raného detstva. Celková vzrušivosť: na bábiky. Povrchová vzrušivosť: na deštrukciu. Pohlavná vzrušivosť: na hračky. Citová vzrušivosť: k mŕtvej osobe.
Traumatické udalosti: žiadne nenachádzam, ale vytvárate ich pre iných. Ignoranstvo a nesplnenie sexuálneho vábenia.
Duchovná úroveň
Okolo osoby vnímam čierne čiary a jej postava je šedá. Ste negatívny typ, vytvárate deštrukciu a neuznávate ľudské ideály. V skutočnosti sa tvárite milo a príjemne. Svet nenávidíte a najradšej by ste sa vrátili do sveta hračiek. Saša Pueblo

Pridaj komentár