Prosím Vás o vypracovanie detailného zdravotného profilu a návrh na nápravu.

Požiadali ste ma, aby som sa po psychickom profile A 801 pozrel na váš zdravotný stav. Na váš vek máte až príliš veľa zdravotných problémov. Odporúčam, aby ste sa začali vážnejšie zaoberať svojím zdravotným stavom, pokiaľ nechcete mať v budúcnosti problémy.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo neobkreslilo ani jednu z uvedených oblastí. Stupeň chorobnosti je 42, čo je začínajúca chorobnosť. Totálny nedostatok vitamínu U v tele, ktorý potrebujú neurónové bunky k dobrej vitalite a zdraviu. Zlé stravovacie návyky.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo neobkreslilo krvné riečište, ani žily a cievy. Stupeň chorobnosti 42, čo je začínajúca chorobnosť. Cievy a žily sú zanášané. Príčinou je nevhodná skladba stravy. Na stenách je mastnota a lepok. Kyvadlo neobkreslilo kostnú dreň. Stupeň chorobnosti je 62, čo je už začiatok chorobnosti. Kostná dreň je popálená a tvorba červených a bielych krviniek je spomalená. Príčina je v tuku, ktorý u vás tvorí až 400 nežiaducich látok do tela a útočí na kostnú dreň.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo obkreslilo nervovú sústavu v poriadku, aj nervové zakončenia. Slabé impulzy z veľkého mozgu do tela a opačne. Mozog nevie, čo sa deje v tele a telo nevie poslať vhodné podnety do mozgu. Celkovo sú centrá riadenia v neurónoch oslabené. Vhodné terapie na posilnenie centier riadenia organizmu.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, nadobličky, vaječníky): kyvadlo neobkreslilo žiadnu žľazu v poriadku. Celková chorobnosť je 24, čo je disharmonický stav. Vyžaduje si to vhodné liečby a terapie.

Diagnostika slinné žľazy, detská žľaza, podžalúdková žľaza: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Tvoríte v tele málo biochemických látok. Denne v mozgu potrebujete 40 litrov a tvoríte okolo 20 litrov. Psychická únava je možná. Do tela by ste mali tvoriť denne 100 litrov a tvoríte menej ako polovicu. Celkovo nedostatočná tvorba chemických látok pre telo.

Diagnostika mozgovomiešny mok, tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika tukový orgán: kyvadlo ho neobkreslilo. Netvorí žiadne potrebné látky pre telo a mal by tvoriť aspoň 20 užitočných látok. Stupeň chorobnosti 42, čo je začínajúca chorobnosť. Vhodná liečba.

Diagnostika kmeňových buniek tela: kmeňové bunky zabezpečujú obnovu základných buniek v tele a sú základom dlhovekosti. Kyvadlo obkreslilo všetky časti v poriadku, všade kmeňové bunky v poriadku.

Diagnostika imunitná: pri podrobnejšom prieskume som zistil, že imunita voči mikroorganizmom je dostatočne vysoká a preniká všade do tela. Imunita voči neštandardným bunkám je oslabená a pod normou, nepreniká do organizmu. V tele je veľa atypických buniek. Nateraz žiadne vážne ochorenie.

POSTUP SAMOLIEČBY

Samoliečba neurónových oblastí: jednoznačne návrat ku klasickej strave a to mäso, surová kapusta, ovocie, zelenina, sladkosti. Priama liečba: pravidelný prísun strúhanej bielej kapusty za plný tanier, k tomu zemiaky, tatárska, vysmážaná zelenina– karfiol, brokolica, patizón ap. Kapustu jesť pravidelne raz do týždňa dlhodobo. Vhodné je vyšúchať ruky kapustovými zbytkami a nechať zaschnúť.

Samoliečba krvné riečište. Špeciálna kúra na vyčistenie krvného riečišťa: do 2 dcl vody vyžmýkať 1 citrón a jeden šumivý celaskon, vypiť počas dňa. Kúru robiť celý mesiac vždy pred jedlom. Zo začiatku dávať citrónu menej a postupne zvyšovať. Môžete piť šťavu z jabĺk alebo mrkvy. Vždy čerstvo odšťavenú. Liečba ide aktívnymi enzýmami a preto to musí byť čerstvé. Vitamín C v tabletkách posilňuje čistiace účinky.

Samoliečba nervový systém: začať postupne jesť všetky druhy semiačok a jadier: slnečnica, mandle, kešu oriešky, arašidy a iné. Najlepšie zapiť mliekom alebo syr a červené víno. Realizovať 2 mesiace.

Samoliečba kostná dreň: zvýšiť razantne prísun vitamínov B skupiny. Kúpte si v lekárni vhodný prípravok. Pivo, kvasnice. Výrobky so zvýšeným obsahom B12. Naklíčené obilie (klíčky vo veľkosti 1cm) rozmixovať v mixéri, odcediť a vypiť vo večerných hodinách. Realizovať asi 15 dní. Takýto kokteil z obilia nie je moc chutný. Zo začiatku rozmixujte menej obilia, množstvo postupne zvyšujte.

Samoliečba tukový orgán: odporúčam prečítať články a prípady v Geriatrickej poradni. Kúpte si v kvetinárstve čistú rašelinu, pokiaľ možno suchú, alebo ju vysušte. Potom vytvorte vankúšik, ktorý naplníte rašelinou. Prikladajte postupne na rôzne časti tela. Realizovať aj mesiac.

Samoliečba hormonálnej sústavy: kúpte si v lekárni fytoestrogén,  prípravok na prírodnej báze. Tabletku rozpustite vo vode a omývajte si ruky a nohy. Asi 10 takýchto kúpeľov.

Samoliečba nedostatočnej tvorby chemických látok: v prvom rade športovať vo fitnes a poriadne sa stravovať. Keď náhodou začnete priberať, tak prísne delená strava.

Samoliečba imunity voči zhubným bunkám: začať užívať prípravok Wobenzym.

REAKCIA NA PROFIL

Ďakujem za vypracovanie samoliečby, budem sa riadiť Vašimi radami. Mäsko ale ešte vynechám, o to viac sa bucem snažiť nahradzovať chýbajúce vitamíny z iných zdrojov.

Pridaj komentár