Požiadali ste ma, aby som vám následne po Dieto profile A 806 vypracoval veštecký profil vášho podvedomia. Znovu sa objavujú problémy s obezitou, ktoré máte v rode. Tak isto neschopnosť sa poriadne na seba skoncentrovať a liečiť.

Psychický stav
Aurický obal je vzdialený od fyzického tela a podvedomé obaly sú mimo. Nutnosť rozsiahlych psychoterapií.

Povaha
Ste klasicky usadená v strede hlavy v strednom mozgu. Odtiaľto idú vaše psychické prejavy. Tu máte nervovú spojku do mozočku. Typicky ženská psychika so sklonmi k schizofrénii. Teda menej myslíte na seba a viac na iných ľudí. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa stará o druhých a o seba iba keď musí. Odporúčam obrátiť váš záujem na seba a svoje orgány pozorovať ako cudzích ľudí. Terapia pestovania sebectva a zvýšenej starostlivosti o seba.

Sexus
Sexus povahy je usadený v mozočku. Charakterizuje to obrázok osoby, pre ktorú sú všetci ľudia jej deti. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: spraviť druhým radosť. Povrchová vzrušivosť: na dotyky tela ako masáž. Pohlavná vzrušivosť: náboženské predstavy o deťoch idúcich do nebíčka. Citová vzrušivosť: na deti.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
V 4. roku ste dostali diamantové anjelské sféry. No nevyužívate tento kontakt s nimi. V 12. roku ste dostali podvedomé obaly, ktoré máte mimo telo. Majú byť v tele. Predstava osoby, ktorá sa totálne preje ako sumo zápasník. Túžba ženy stať sa mužom cez jedlo. Mozoček poslanie nesie v sebe realizovať náboženskú predstavu mníšky a starostlivosti o deti a ich náboženskú výchovu. Pokiaľ takto žijete, tak šťastný osud a súlad s podvedomím. Rodostrom obal obsahuje záznam osoby z rodu, ktorá trpela na obezitu silného charakteru. Zvierací obal obsahuje obrázky obrovských zvierat, ktoré stále niečo žerú. Eros obal obsahuje zápis o detskej sexualite. Šaman obal obsahuje zápis šamanky, ktorá ľuďom pomáha nájsť svoje šťastie. 7 obalov obsahuje zápis o sumo zápasníkoch.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Všade enormná potreba prejedania sa ako trvalý stav veľkého dieťaťa, ktoré musí jesť a jesť. Rozprávka o dieťati, ktoré stále rastie. Obor dieťa. Odporúčam tieto predstavy pozmeniť a usilovať sa o predstavy dospelej ženy.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch vyzlečiete tuk a žijete tu ako krásna žena. Mali by ste preprogramovať svoje sny, aby vám pomáhali zdravotne a psychicky.

Riziká budúcnosti
Výrazná obezita, problém s pohybom a dýchaním.

Pridaj komentár