V poslednej dobe vôbec nemám chuť na sex a začína ma to veľmi trápiť. Zmenila som antikoncepčné tabletky a neviem, či to oni nespôsobujú alebo či nezačínam ísť pomaly do prechodu, lebo som začala aj priberať.

Požiadali ste ma, aby som zhodnotil váš zdravotný stav. Bohužiaľ, nemôžem povedať, že ste zdravotne v poriadku. Problémom sú mikroorganizmy a oslabená imunita voči mikroorganizmom, ukladanie toxicity v tuku a tvorba nežiaducich látok pre organizmus.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo obkreslilo cievy a žily v poriadku. V nohách cítiť slabší prietok krvi, ale všetko v norme. Kostná dreň v poriadku. V tele je zvýšená toxicita a ukladá sa v tuku, ale žiadne extrémne hodnoty. Vyživovacie pomery v poriadku.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo obkreslilo nervové dráhy a zakončenia v poriadku. Nervový vzruch ide z mozgu do tela dobre, no z tela do mozgu blokácie. Centrum riadenia pre imunitu je oslabené, tak isto centrum pre riadenie tukového orgánu.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo neobkreslilo lymfatické dráhy a uzliny. Stupeň chorobnosti 70, čo je už chorobný stav. Latentné zápalové procesy v celom systéme. Príčinou sú nežiaduce mikroorganizmy z lesa, pri zbere húb. Dostali sa do tela cez poškodenú kožu.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, vaječníky): kyvadlo neobkreslilo hormonálne žľazy. Stupeň chorobnosti 24, čo je disharmonický stav. Zatiaľ nie chorobnosť. Detská žľaza bola obkreslená, podžalúdková žľaza tak isto.

Diagnostika mozgovomiešny mok, tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: neboli obkreslené kosti, stupeň chorobnosti 52, čo je začínajúca chorobnosť. Postupné odvápňovanie a únik vápnika stolicou. Spôsobujú to mikroorganizmy, ktoré sú pravdepodobne z moču lesných zvierat. Kyvadlo obkreslilo ostatné v poriadku.

Diagnostika tukový orgán: kyvadlo ho neobkreslilo. Je tu uložená toxicita. Tvorí sa tu okolo 40 nežiaducich látok pre organizmus. Tukový orgán by mal tvoriť minimálne 20 užitočných látok pre telo. Dlhovekým osobám môže tukový orgán tvoriť až 25 000 užitočných látok a v podstate nahrádza v organizme to, čo už orgány nie sú schopné tvoriť z dôvodu starnutia. Tento proces starnutia nastupuje po 40- tke.

Diagnostika imunitná: imunita voči zhubným bunkám je silná a dostatočná. Preniká všade do organizmu okrem tukových buniek. Množstvo neštandardných buniek v tele je v norme. Imunita voči mikroorganizmom je mierne pod hranicou minima. Do organizmu preniká iba čiastočne. V organizme nie je vhodná skladba mikroorganizmov a môžu spôsobovať nežiaduce vedľajšie účinky. Nutnosť zvýšenej starostlivosti o imunitný systém a dezinfekcia organizmu.

Diagnostika kmeňových buniek: celkovo dobrý stav. Kmeňové bunky, ktoré tvoria nové základné bunky, sú v dobrej kondícii. Iba v pečeni sú už vyčerpané. Príliš rýchla obnova pečene prebiehala dlhé roky. Odporúčam nezaťažovať pečeň a pečeňovú diétu.

POSTUP LIEČBY

Samoliečba lymfatického systému: odporúčam chodiť na pravidelné lymfomasáže tela. Zo začiatku miernejšie, potom intenzívnejšie. Užívať Wobenzym podľa návodu. Pokiaľ je z liečby nevoľno, tak znížiť dávku. Počkať pár dní s liečbou a znovu pokračovať.

Samoliečba toxínov v tuku: sauna, plávanie, otužovanie, športovanie vo fitnes tak, aby ste sa spotili, veľa tekutín piť.

Samoliečba kostí je spojená s liečbou tukového orgánu.

Samoliečba pečene. Pečeňová diéta, držať tri mesiace: zo stravy vylúčiť všetky salámy, údené a bravčové mäso a z nich varené polievky, ocot, mušt, víno, citróny, pomaranče, grapefruity, jahody a ich šťavy, čierne ríbezle, surové jabĺčka, zrnkovú kávu, čokoládu, kakao a včelí med, pretože tvoria kyseliny, ktoré chorá pečeň neznáša. Treba sa vyhýbať rybím konzervám, údeným rybám, strukovinám a alkoholu. Dovolene sú mliečne výrobky a jedlá z nich, šaláty prichutené kyslou smotanou, ľahké mäso – hydinové, teľacie, varená hovädzina, čerstvé alebo mrazené ryby, ľahko stráviteľná zelenina, jablkový kompót.

Samoliečba imunity: začať užívať antioxidanty, ktoré obsahujú výťažky z morských organizmov. Užívať aj 4 mesiace.

Samoliečba tukového orgánu: intuitívne na telo prikladajte rôznu na plátky nakrájanú zeleninu ako zemiaky, mrkva, jablká a podobne. Robte tak jeden mesiac raz do týždňa skoro celé telo. Dosiahnete zastavenie tvorby toxických látok v tuku.

Pridaj komentár