Chcela by som poprosiť o vypracovanie partnerského profilu. Nemáme žiadne vážnejšie problémy, sme síce rozdielne povahy, ale vzájomnou komunikáciou sa snažíme riešiť, ak sa vyskytne nejaký problém. Problém skôr vidím v tom, že obaja vieme, že náš vzťah by po 4 rokoch mal niekde smerovať, ale nevieme, či máme spolu ostať a založiť si rodinu. Možno by sme potrebovali objektívny a nezaujatý názor na náš vzťah.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na váš partnerský vzťah. Partner by sa musel zásadne zmeniť, aby medzi vami vzniklo hlbšie puto. Vážnejšie spolužitie zatiaľ neodporúčam.

Zdravotný stav ona
Kyvadlo obkreslilo všetky orgány, nenachádzam vážnejšie problémy.

Zdravotný stav on
Kyvadlo obkreslilo všetky orgány, nenachádzam vážnejšie problémy.

Psychický stav ona
Aurický obal je dlhodobo usadený okolo tela, aj podvedomé obaly sú na mieste. Cvičením či kung ste si zastabilizovali svoj psychický stav.

Psychický stav on
Aurický obal je dlhodobo usadený okolo tela, aj obaly sú v tele. Celkovo dobrý psychický stav.

Povaha ona
Ste usadená v gangliách tela. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa viac skoncentrovala na seba a svoju ženskú krásu. Viete jasnejšie, čo chcete.

Povaha on
Je usadený v šedej kôre veľkého mozgu. Teda prežil klinickú smrť počas embryonálneho vývoja. Automaticky má v sebe informačné pole mŕtvej osoby, ktorá sa túžila reinkarnovať. Záznam sa reinkarnoval už 4 krát a chce sa vášnivo venovať lovu zvierat, ale aj starostlivosti o prírodu. Túžba uloviť jedinečné kusy nádherných zvierat. Teda partner má aktívny kontakt do sveta mŕtvych duší, kde chodí aj počas spánku, ale nie je si toho vedomý. V zásade ho ľudia nezaujímajú, je fascinovaný zvieratami a prírodou.

Sexuálne podvedomie ona
Je po poslednom diagnostikovaní mierne zmenené. Celková vzrušivosť: na seba a svoju ženskosť. Povrchová vzrušivosť: na mladých tanečníkov a zženštilé typy mužov. Pohlavná vzrušivosť: autoerotika. Citová vzrušivosť: vlastná ženskosť.

Sexuálne podvedomie on
Celková vzrušivosť: vášeň z lovu. Povrchová vzrušivosť: zvieracia srsť. Pohlavná vzrušivosť: problémová a nejasná. Citová vzrušivosť: les a lov.

Aký je to človek
Ona: pozitívne mysliaca
On: negatívne mysliaci. Okolo neho vnímam veľa ostňov.

Láska
Ona: má okolo seba srdce a je pripravená na hlbšie city.
On: iba harmónia meniaca sa na narušovanie vzťahu. Celkovo sa potrebuje ako lovec zohriať a najesť, spolužitie hlbšieho charakteru ho bohužiaľ nezaujíma. To je klasické pre tých, ktorí prežili klinickú smrť. Vo vzťahu by sa musel zásadne zmeniť.

Čo máte v sebe z rodičovského prostredia
Ona: matka láska, otec čiastočne.
On: je z prostredia narušených vzťahov až deštrukcie

Pohľad na vzťah
Ona: je to krásny jedinec, ale už vypadni a potom možno príď.
On: je to dobré mať niekoho, ale chce slobodu, iba tak dobehnúť, pookriať a venovať sa sebe.

Pridaj komentár