Muž sa liečil na zápal pľúc a mal aj značne oslabené srdce. Často mu prudko vystúpila teplota a ťažko sa mu dýchalo. Spomína si na jednu noc, keď mu teplota prudko stúpla a on sa vydesil, že zomiera. Opisuje, že bol pri plnom vedomí a cítil, ako sa mu zastavila činnosť srdca. Zároveň pociťoval, že ho neznám sila vyťahuje cez temeno von do neznámeho priestoru. V strachu zo smrti sa tomuto stavu snažil vzoprieť. Napriek vzpieraniu sa dostáva z hlavy von a putuje k anjelom a svetlu, ktoré je mimoriadne dobré a príjemné. Už sa vôbec nebojí, ale iba prosí svetelnú bytosť, aby sa mohol vrátiť naspäť do tela a žiť pre svoje deti. Má pocit návratu a činnosť srdca sa upravuje. Znovu začína normálne dýchať a má v očiach slzy.
Na základe tohto príbehu sa na diaľku bioenergeticky napájam na ľudí, ktorým práve zlyhalo srdce a pozorujem, čo sa v takýchto prípadoch deje so zomierajúcimi osobami. V prvom prípade má osoba pocit, že sa z hlavy dostáva von a stretá sa so svojimi mŕtvymi predkami. Zrazu si uvedomuje, že chce ešte vidieť svoju obľúbenú chatu a tak sa vo svojich predstavách dostáva do svojej chaty. Potom nastáva pocit prudkého letu do kozmu a nastáva niečo ako vypnutie obrazovky. V prípade ďalšieho zomierajúceho, ktorému tiež zlyháva srdce, je vývoj stavu dramatickejší a dotyčný sa smrti bráni. Mám pocit, ako keby sa trhalo jeho fyzické telo a z tohto tela sa postupne uvoľňujú ruky, nohy, hlava a ostatné telo. Všetko sprevádzajú nepríjemné pocity a démoničnosť. V určitom momente nastane ticho, už nič. Čo sa týka tretieho prípadu, tak pri zlyhaní srdca cítim, ako do hlavy prichádza prúd telovej bioenergie a objavuje sa zmes množstva farieb vo forme pásikov. Potom sa objavuje tvár starca. Po tvári starca sa pocitovo zomierajúca osoba dostáva do kozmického priestoru, kde jeho duša exploduje ako ohňostroj a stáva sa súčasťou kozmu. Iné pocity vnímam pri pacientoch, ktorých srdce sa síce zastavilo, ale okamžite dostávajú potrebnú lekársku pomoc. Tu na diaľku cítim, ako myseľ človeka vystupuje alebo vykĺzne z tela von a pozerá si, čo s ním lekári robia a postupne si prezerá celé okolie. Keď je srdce oživené, tak je okamžite vtiahnutý naspäť do fyzického tela. Znovu sa napájam na pacienta, ktorému srdce pracuje na najnižšie obrátky. Dotyčná osoba má príjemné pocity a zároveň sa jeho vedomie uvoľňuje a vracia naspať do tela. V tomto stave je schopný vnímať dianie okolo seba bez toho, aby otvoril oči a takto nastaveným vedomím vidí aj to, čo sa deje v okolitých miestnostiach. Všetko môže vnímať aj z vtáčej perspektívy. V tomto stave si môže mysľou ísť, kde len chce. Vnútorne je dotyčná osoba spokojná a teší sa, že je v takomto zvláštnom stave. Môže vidieť aj svoje telo. Dokonca sa ho dotýka.
Toto je pár prípadov, ktoré som bioenergeticky preskúmal s tým, že som sa na nich napojil na diaľku cez moju myseľ. Spomenul som si aj na prípad mimoriadne schopnej veštice, ktorá mala choré srdce, na ktoré aj neskoršie zomrela. Dá sa teda predpokladať, že zmenená činnosť srdca uvádza myseľ človeka do iného stavu a dovoľuje mu zažívať realitu ináč, ako je to bežné. Keď si jogínsky fakír dokáže ovládať činnosť srdca, tak si otvorí cestu k zvláštnym schopnostiam a to tým, že ide do stavu skoro úplného utíšenia činnosti srdca. Že sú tieto techniky nebezpečné, nemusím viackrát pripomínať. Môže prísť k zlyhaniu srdca. Takže opatrnosť je na mieste.

Pridaj komentár