A 226 – Zlepšiť vzťahy – 2004-10-13 17:55:41


Chcela by som vas poprosit o psychologicky a partnersky profil. Niekedy preháňam a riešim asi zbytočné malichernosti. Chcem sa zmenit a tym zlepsit svoje vztahy s najblizsimi.

Saša Pueblo – Zlepšiť vzťahy – 2004-10-13 17:58:05


Vzťah by som charakterizoval ako spolužitie dvoch bielych vrán s podobnými osudmi z detstva. Každý má zvláštnu psychiku spôsobenú zlou výchovou. V partnerskom vzťahu vytvára napätie manželka a to hlavne tým, že sa jej rúca psychika a nedokáže vniesť do vzťahu kľud, radosť a občas pohľad cez ružové okuliare zamilovanosti. Chýba tu radosť z toho, čo je možné a zakrývanie psychických problémov. Treba liečiť psychiku manželky.

Zdravotný stav ona
Automatickou kresbou kreslím čiernu čiaru cez oblasť očí a zubov. Tejto oblasti treba venovať zvýšenú zdravotnú starostlivosť, aby nechorľaveli.
Zdravotný stav on
Automatickou kresbou zisťujem čiernu čiaru cez pečeň. Bolo by dobré, keby sa zaujímal o jej zdravotný stav. Zmeniť stravovacie návyky, pečeňová diéta.

Povaha ona
Je hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok nervóznej a nešťastnej osoby, ktorá má vnútorné psychické problémy. Mali by ste užívať lieky na psychiku.

Povaha on
Je hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok muža, ktorý chce mať rodinu a vtedy sa dobre cíti.

Astrológia psychiky ona
Skúmam neuróny šedej kôry mozgovej, ktoré naznačujú na problémové oblasti. Objavuje sa obrázok osoby, ktorá nemá v poriadku psychiku. Nekontrolovateľné stavy.

Astrológia psychiky on
Obrázok muža, ktorý chce mať rodinu a robí pre to všetko, čo môže.

Sexuálne centrum ona
Je umiestnené v hlave a ide o mužské ambície, niečo dosiahnuť, niečo znamenať. Charakterizuje to obrázok ženy automobilovej pretekárky, ktorá by chcela zažívať niečo vzrušujúce a bolestivé.

Sexuálne centrum on
Je v ústnej dutine a naznačuje to na detskú sexualitu, ktorú vo všeobecnosti vystihuje určitá hravosť a nezodpovednosť. Vyjadruje to obrázok osoby, ktorá je so všetkým spokojná. To, čo ho skutočne zaujíma sú šachy a hra ako otca. Ticho a kľud. V detstve sa dokázal hrať osamote celé hodiny.

Sexuálne podvedomie ona
Skúmam oblasť najhlbších citov, ktoré sa vytvorili výchovou v detstve. Celková vzrušivosť: na seba. Povrchová vzrušivosť: na seba. Pohlavná vzrušivosť: na seba. Môžeme hovoriť o narcistickej sexualite a zamilovanosti do seba. Citová vzrušivosť: na svoje fyzické telo.

Sexuálne podvedomie on
Celková vzrušivosť: na ženy. Povrchová vzrušivosť: na ženy. Pohlavná vzrušivosť: na ženské orgány. Citová vzrušivosť: na samotu.

Traumatické udalosti ona a on
Okolo vás je veľa traumatických bodiek týkajúcich sa vašej výchovy v detstve.

Povahové vlastnosti ona a on
Obidvaja ste stredne negatívni ľudia. V aurickom obale sa nachádzajú hrany. Charakterizuje to obrázok vašej zameranosti na seba a zvláštny prejav v oblasti psychickej. Nekontrolovateľné reakcie. On – čudáctvo, znášať útoky, urážanie a nevnímať to. Jeden sa nekontroluje a druhý sa kontroluje veľmi, prípadne nevie reagovať.

Aký je to vzťah ona a on
Okolo vašej postavy aj postavy partnera sú čierne čiary na jednej aj druhej strane. Teda ide o narušené vzťahy. Z vašej strany sa to môže posunúť do deštrukcie. Mali by ste sa snažiť mať radosť z vlastnej rodiny. Dovoliť, aby si partner lepšie vychutnal vašu sexualitu. Nehádať sa o deti, všetko riešiť so synom v tichosti. Mali by ste liečiť svoje hysterické sklony tabletkami. Partner sa znormalizuje, pokiaľ sa vy začnete chovať láskavo a vľúdne.

Saša Pueblo

Pridaj komentár