A 228 – Bolesti hlavy, únava – 2004-10-13 20:25:45


Mam viac zdrav. problemov a niektore suvisia. 1. hyperthyreoza – dlhodobo liecena, ale zatial nie celkom uspesne 2. silne bolesti hlavy zrejme z krcnej chrbtice
3. nespavost, unava 4. sklon k „depresiam“ (nie celkom spravne slovo)
5. znizena schopnost koncentracie Dakujem.

Saša Pueblo – Bolesti hlavy, únava – 2004-10-13 20:27:39


Diagnostika Silva krúžkami: touto technikou nachádzam čierne krúžky v mieche a v celom nervovom systéme. Táto oblasť je chorá.
Diagnostika reiki energiami: bioenergetické pomery sú štandardné, iba v nervovom systéme je ticho a zovieranie. Pociťujem tlak a bolesti.
Diagnostika kyvadlom: odmieta obkresliť váš mozoček, ktorý je v zadnej časti hlavy, tiež odmieta kresliť nervový systém a to celý.
Diagnostika Silva údržba a oprava: všade vo vašom tele je príliš ticho a vládne tu pasivita. Nervová sústava nie je dosť aktívna. V mozočku je úplné ticho.
Diagnostika automatickou kresbou: kreslí dve čierne čiary, jedna ide cez mozoček v zadnej časti hlavy a druhá cez miechu nad kostrčou.
Diagnostika totemovým zvieraťom: totemové zviera vám olizuje miechu a nervstvo a tiež mozoček.
Diagnostika vnútorným hlasom: ten naznačuje, že nervový systém máte napadnutý baktériami a vírusmi. V mieche a v mozgu drobné zápalové procesy. Zjavuje sa mi obrázok kliešťa.
Diagnostika kineziologická: zisťujem reakciu mojich svalov na stav baktérií v mozgu, mozočku a mieche. Pri predstave týchto oblastí moja ruka klesá dole, čo naznačuje na zlú bakteriologickú situáciu v tejto oblasti.
Diagnostika aurického vyžarovania: veľké kríže sa objavujú v mozočku a niekoľko je ich aj v mieche. Ďalšie drobné sa nachádzajú v nervovom systéme.
Diagnostika tarotovou kartou: objavuje sa u vás tarotová karta šamana, ktorá sa objavuje vždy tam, kde došlo k biologickému napadnutiu organizmu.

Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.