A 227 – Produkcia hormónov – 2004-10-13 18:53:22


Mám problém otehotnieť. Chcela by som vedieť, či mám správnu funkciu mojich pohl. orgánov, či ovulácia prebieha normálne, či mám normálnu funkciu hypotalamu a hypofýzy a normálnu produkciu všetkých hormónov. prosím vás o konkrétnejší rozbor môjho tela a systémov.

Saša Pueblo – Produkcia hormónov – 2004-10-13 18:54:23


Na diagnostikovanie som použil špeciálnu vešteckú techniku smerovanú k oblasti maternice a vaječníkom. Vytvoril som si priestorovo predstavu vašich orgánov a potom som ich skúmal rôznymi vešteckými technikami. Zistil som, že určité šance na otehotnenie sú, ale treba podstúpiť komplexnú liečbu hormonálnej sústavy na základe doporučenia lekára liekmi. Je možnosť preliečiť sa aj antikoncepčnými tabletkami a prípravkami. Veštecky sa dá určiť, ktoré by boli vhodné, alebo odskúšať rôzne druhy. Ďalšia možnosť je preliečiť sa prírodnými hormonálnymi prípravkami, ktoré dostať v lekárni bez predpisu.

Diagnostika Silva krúžkov: čierny krúžok sa nachádza v oblasti podbrušia. Naznačuje na možné zdravotné problémy.
Diagnostika Silva krúžkov – maternica: čierny krúžok sa nenachádza priamo na maternici.
Diagnostika Silva krúžkov – vajcovody: na jednom sa nachádza čierny krúžok, druhý je v poriadku.
Diagnostika Silva krúžkov- vaječníky: na jednom vaječníku je celý čierny krúžok, druhý vaječník – drobné malé krúžky.
Diagnostika kyvadlom: kyvadlo dobre obkresľuje maternicu, vajcovod iba jeden, druhý odmieta a úplne odmieta kresliť obidva vaječníky.
Diagnostika kyvadlom – maternica: kyvadlo ju dobre obkresľuje. Tak isto nervstvo, lymfatické uzliny a lymfatické riečište, ale neobkresľuje dostatočne krvné riečište, cievky a vlásočnice. Slabá výživa. Niektoré drobné plochy maternice sú zle vyživované.
Diagnostika kyvadlom – vajcovody: jeden je v poriadku, v druhom je veľa výrastkov a komplikovaný prísun vajíčok. Zložitý stav.
Diagnostika prostredia vaječníkov a vajíčok: celková malátnosť vaječníka, slabá nervová aktivita, všetko je to tu ako prispaté a neživé. Nazval by som to hlboký zimný spánok. Druhý vaječník je toxikovaný. Vyzerá dobre živený, no vo vnútri ako keby netvoril vajíčka a vnútro bolo mŕtve.
Diagnostika Silva oprava a údržba: celkovo v celej oblasti vaječníkov deštrukcia, postavičky priestor demolujú a ničia.
Diagnostika totemovým zvieraťom: zviera obchádza vaše vaječníky, ale ide k epifýze, ktorá riadi celú sexualitu a rozmnožovanie. Túto olizuje a hryzie. Naznačuje na potrebu celkovej hormonálnej liečby.
Diagnostika hormonálnej sústavy: celkovo je vaša hormonálna sústava nevyvážená, niektoré hormóny majú silné výkyvy, sú produkované nesprávne množstvá hormónov. Šance na liečbu sú. Tri ženské hormóny sú v oblasti podbrušia produkované v malých množstvách a nedostatočne.
Diagnostika tarotovou kartou: postava obrnenca búcha na celú oblasť hormonálnej sústavy. Obrazy naznačujú na potrebu preliečenia celej hormonálnej sústavy.

Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.