Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na váš vzťah k živej forme Boha, ktorý je typický pre svätých ľudí v náboženských systémoch celého sveta.
Obidvaja vieme, že dôvodom vešteckého prieskumu nie je vaša náboženská cesta, ale váš zdravotný stav. Budeme sa snažiť týmto profilom zistiť, ako vaše náboženské postoje vplývajú na činnosť neurónov.

Celkovo vaše náboženské postoje pôsobia mimoriadne silne na činnosť neurónov a nastavujú ich k deštrukcii fyzického tela. Preto by bolo rozumné, aby ste sa náboženstvu venovali v prvom rade kvôli sebe.

V kresťanskej ceste k Bohu je potrebné, aby ste pochopili, že nesprávne náboženské predstavy môžu mať dopad na celkový zdravotný stav. Nájdite v sebe odvahu a vo vnútri seba požiadajte Božiu prítomnosť o odpustenie. V mysli si vytvorte obrázok Boha v oblakoch a predstavujte si, ako k nemu idete s prosbou o odpustenie. Všetko sa deje nad vašou hlavou. Myslite hlavne na zdravie.

V hinduistickej ceste k Bohu sú vaše náboženské postoje nedobré a tiež vedú k fyzickej chorobnosti. Preto je potrebné, aby ste sa hinduizmu prestali báť a prečítali si nejakú hinduistickú knižku, najlepšie o božstvách. Pritom sa snažte mať povznesenú náladu s mierne erotickým podtónom. Po prečítaní zaľahnite a všetko prežívajte v snoch.

V islamskej ceste k Bohu sú vaše náboženské postoje veľmi deštruktívne. Všetko prerastá do zdravotných problémov. Kvôli zdraviu je potrebné, aby ste prestali vo svojom vedomí a podvedomí voči islamu vyrábať deštruktívne emócie. Predstavte si, ako sedíte v kresle, korán máte položený na hrudi a je vaším dieťaťom. Prekonajte sa a milujte korán ako svoje vlastné dieťa. Bude to mať pozitívny vplyv na váš zdravotný stav.

V budhistickej ceste k Bohu sú vaše nesprávne postoje miernejšie. Ale aj tak je treba, aby ste ich napravili, pretože tiež už pôsobia na váš zdravotný stav. Sadnite si a zoberte si obrázok zlatej sochy Budhu. Zároveň si predstavujte, ako sa stávate Budhom, ako obrázok preniká do vás a vaše telo je celé celučičké pozlátené zvonka aj zvnútra.

V pravoslávnej ceste k Bohu ste na tom relatívne dobre, ale treba odstrániť slabý negatívny vplyv na vaše zdravie. Je potrebné kvôli dobrej funkcii neurónov prijať pravoslávie do svojej mysle a prestať mať pocit, že pravoslávie je niečo slizké a odporné. Naučte sa v Bohorodičke vidieť vlastnú matku.

Je smutné robiť takýto veštecký profil. Verím, že o niekoľko mesiacov svoj postoj zmeníte v záujme vlastného zdravia. Aj to poteší. Nech sú vaše kroky správne.

Obrázok č.1 vyjadruje súčasný stav, obrázok č.2 možný postup.

Pridaj komentár