A 339 – Štítna žľaza, obezita – 2005-03-05 21:06:56


Dlhodobo mám zdravotné problémy, trpím obezitou, liečim sa u lekárov. Prosím o doporučenie spôsobu liečby.

Saša Pueblo – Štítna žľaza, obezita – 2005-03-05 21:10:40


 

Pri vešteckom nahliadnutí som sa cítil ako v lazarete. Všade zdravotné disharmónie a choré miesta. Mali by ste sa zmobilizovať a začať sa starať o svoje zdravie viac. Základným problémom je chorobný stav nervových zakončení a nervových dráh v tele.

Diagnostika Silva obrazce: geometrické obrazce sa nachádzajú skoro všade v tele. Čierny geometrický obrazec v štítnej žľaze a v hlave.

Diagnostika reiki bioenergie: zlé bioenergetické pomery, na veľa miestach je bioenergia zosávaná. Tvorí sa, ale je odsávaná.

Diagnostika kyvadlo: obkreslilo iba pľúca, žalúdok a slezinu, ostatné nechce obkresľovať.

Diagnostika Silva údržba: v organizme nebeží dostatočná údržba a opravy. Všade chaos, toxicita a pusto. Slabé regeneračné procesy.

Diagnostika automatická kresba: sivé a čierne pásy na viacerých miestach tela. Mali by ste sa zamyslieť, kam kráčate v starostlivosti o svoje zdravie.

Diagnostika rezonancií: upozorňujem na lymfatické uzliny a riečište. V tele sa príliš hromadia telové tekutiny na viacerých miestach. Pasivita lymfatického riečišťa.

Diagnostika echolokačná: nevracia sa žiadna echolokácia, je pohltená. Nie dobré vyhliadky.

Diagnostika astrálna: zavádza ma to do oblasti mozgu, kde je na mnohých miestach silné prekrvenie a na iných slabé prekrvenie až pasivita. Môže to spôsobovať zvláštne psychické stavy. Nechuť žiť, nechuť liečiť sa.

Diagnostika totemovým zvieraťom: totemový vlk vás považuje za celkovo chorú osobu. Všade nachádza nejaké problémy a hlavne v štítnej žľaze.

Diagnostika šamanskými hlasivkami: nachádzam zlé prekrvovanie organizmu vo viacerých oblastiach. Mám pocit zanášania vlásočníc a žiliek v tele. Značná pasivita. Podobný stav ako v hlave.

Diagnostika prvkov: v poriadku.

Diagnostika vyživovacie pomery: všetka výživa smeruje do tukových zložiek. Všetky svaly a orgány sú podvyživené a organizmus doslova pojedá orgány a svaly.

Diagnostika aurického vyžarovania: aurický obal je rozbitý, je v ňom veľa lievikovitých útvarov. Neštandardne sa správajúce bunky. Veľké kríže na lymfatických uzlinách všade v kĺbových spojoch.

Diagnostika hormonálna: naznačuje na určitú nevyváženú hormonálnu činnosť a to všade.

Diagnostika psyché: aurický obal je odpútaný od fyzického tela. Naznačuje to na psychické problémy, riešte ich u psychológa.

Diagnostika prútkarstva: do tela neprenikajú žiadne magnetické sily zo zemského magmatického jadra. Naznačuje to na zlý zdravotný stav.

Diagnostika špiritistická: jednoznačne treba užívať D vitamín tabletkách, lecitín – 2 ráno a 2 večer. Bezpodmienečne treba chodiť plávať dlhšie trate, robiť tak niekoľko rokov.

Saša Pueblo

 

Pridaj komentár