A 340 – Ktorý z dvoch? – 2005-03-05 21:14:49


Mohli by ste mi poradit,aky maju vztah dvaja muzi ku mne? Chcem sa v nich lepsie vyznat a vyriesit dilemu.

Saša Pueblo – Ktorý z dvoch? – 2005-03-05 21:15:49


 

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na vzájomné vzťahy s mužmi okolo vás. Muž, ktorý vás sprevádza životom, má určité zdravotné problémy, ktoré bránia rozvinutiu spoločného vzťahu. Zároveň je tu daná prednosť kariére ako rodinnému životu. Druhý muž vo vašom živote je bohužiaľ výletník, ktorý si občas spestrí svoj život jemnou romantikou.

Zdravotný stav ona
Nenachádzam vážnejšie zdravotné problémy.
Zdravotný stav on
Nie je zdravý, má rôzne miesta v tele choré a problémové. Mal by sa viac venovať svojmu zdraviu.
Zdravotný stav Jozef
Žiadne vážnejšie zdravotné problémy. Disharmónie v oblasti žalúdka.

Psychický stav ona
Aurický obal je dobre ukotvený okolo fyzického tela. Dobrý psychický stav.
Psychický stav on
Aurický obal je dobre ukotvený okolo fyzického tela.
Psychický stav Jozef
Z času na čas má zvláštne psychické stavy. Aurický obal je raz stabilizovaný a inokedy je uvoľnený. Vhodnosť psychoterapií u psychológa.

Povaha ona
Ste schizofrenická povaha usadená v mozočku. Charakterizuje to obraz milej, vľúdnej ženy, ktorá potrebuje veľa lásky a šťastia. Potrebujete cítiť živočíšne teplo muža a domova. Dotyky, vnútorná spriaznenosť.
Povaha on
Je silná epileptická povaha usadená v oblasti temenného mozgu. Charakterizuje to obrázok človeka, ktorého zaujíma práca a nič iné iba práca.
Povaha Jozef
Je silná hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok človeka, ktorý má rád ženskú pozornosť, ale podriaďuje sa vlastnej žene, ktorá ho dokáže udržať na uzde.
Viac sa k vám hodí on a nie Jozef.

Sexuálne podvedomie ona
Skúmam sexuálne podvedomie, ktoré sa vytvorilo počas detstva. Nie je to fyzická sexualita. Celková vzrušivosť: na teplo ľudského tela. Povrchová vzrušivosť: na mužov. Pohlavná vzrušivosť: v rovine fantázie. Citová vzrušivosť: na lásku a hladkanie.
Sexuálne podvedomie on
Celková vzrušivosť: na úspech a prácu. Povrchová vzrušivosť: na úspech a kariéru. Pohlavná vzrušivosť: na úspech v práci. Citová vzrušivosť: na budúcnosť. Nie zrovna vhodné podvedomie na harmonický partnerský život.
Sexuálne podvedomie Jozef
Celková vzrušivosť: na čajíček, kávičku a ženy. Povrchová vzrušivosť: pohodlie a spokojný život. Pohlavná vzrušivosť: na ženy. Citová vzrušivosť: na ženy, ktoré sú naňho dostatočne tvrdé.
Ani jeden z mužov nevyhovuje vášmu sexuálnemu podvedomiu. Obidvaja sú nasmerovaní niekam inam.

Láska ona a on
Z vašej strany nie je srdcový obal, zo strany muža je srdcový obal. Teda sú tu prvky zamilovanosti. Problémový sexuálny život bráni harmónii.
Láska ona a Jozef
Z vašej strany srdce a zamilovanosť, z jeho strany pocit úspešného a spokojného lovca a vychutnávača ženských potencií. No dal prednosť papučiam a pohodlíčku svojho domova.

Saša Pueblo

Pridaj komentár