A 86 – Životné údery – 2004-04-28 15:39:03


Utrpela som velkú stratu po viacerych zivotných strankach:strata skoly, dlhodobeho vztahu, zdravia matky…. v jednom casovom období/naraz (r. 2001) a myslim, ze utrpela aj moja psychika /al. skor mysel/- citim sa byt ina. Okrem ineho – mala som neproduktivny vztah so spominanym partnerom, ktory ma AJ fyzicky tyral, a potrebujem vediet, ci „to“ zanechalo stopy na mojej mysli, al. tie „zivotne udery“ a ako sa s tym vsetkym vysporiadat. Vratim sa este na povodnu uroven? Bola som velmi inteligentna a jedna z najlepsich studentiek – co sa tiez zmenilo.
Velmi pekne dakujem. Som Vasa obdivovatelka – sice zatial len cez internet, ale aspon som si precitala kazde pismenko z Vasich stran, co sa tyka ezoteriky. Vdaka aj za tuto pomoc.

Saša Pueblo – Životné údery – 2004-04-28 15:40:09


Partnerský veštecký profil

Povaha vy: ste hysterická povaha usadená v ústnej dutine. Charakerizuje to obrázok ženy, ktorá plače, nič sa jej nedarí a je zbytočne na seba náročná. Nestálosť psychických pochodov, určité zmeny nálady, ktoré sa ťažko kontrolujú.
Povaha partner: je psychopatická povaha, ktorá je usadená v hlasivkách. Charakterizuje to obraz osoby, ktorá osciluje od hrubého muža až po jemnú a nežnú osobu. To je klasika u tejto povahy.
Sexuálne centrum vy: je v podbruší a naznačuje na typicky ženskú psychiku. Charakterizuje ju obrázok osoby, ktorá sa rada stará o svoje telo a všetko ženské. Samota.
Sexuálne centrum partner: má sexuálne centrum v hlave a naznačuje na typické mužské správanie. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má svojrázny vzťah k sexu. Fetišistické sklony, všetko v norme. Sexuálna fantázia je viac rozvinutá ako fyzická túžba po sexe. Vnútorná sexualita, sexuálne fantazírovanie.
Sexuálne podvedomie vy: skúmam najhlbšie city vytvorené počas detstva výchovou. Celková vzrušivosť: na mužský fenomén. Povrchová vzrušivosť: tak isto. Pohlavná vzrušivosť: je uzatvorená, strach. Citová vzrušivosť: k ženám.
Sexuálne podvedomie partner: celková vzrušivosť: na svoje fantázie. Povrchová vzrušivosť: na sexuálne objekty, s ktorými si môže robiť, čo chce. Pohlavná vzrušivosť: na seba a fantázie. Citová vzrušivosť: na vyfantazírované ženy.
Určite zložité spolužitie v tejto oblasti.
Zdravotný stav: u vás je v poriadku, u partnera možné zdravotné problémy v hlave.
Psychický stav: nemožno hovoriť u oboch, že máte štandardnú a pevnú psychiku. Psychické pochody sú problémovou oblasťou pre oboch.
Duchovná úroveň: u vás štandardná, u partnera vyššia.
Obidvaja ste negatívne osoby, ktoré na seba pôsobia disharmonicky. Nemožno o vašom vzťahu hovoriť ako o láske a božej prítomnosti. Mali by ste pracovať na tom, aby medzi vami nastal znovu stav lásky a pozitivizmu. Saša Pueblo

Pridaj komentár