A 87 – Nezrovnalosti so šéfkou – 2004-04-28 15:42:32


V praci som spokojna, no v poslednej dobe mam nezrovnalosti so sefkou, mam sklonit hlavu a pritakavat /to nie som ja!/ alebo to neskonci a mam si radsej hladat nieco nove? – prosim Vas o strucnu charakteristiku mojej osoby, o vypracovanie profilu.

Saša Pueblo – Nezrovnalosti so šéfkou – 2004-04-28 15:43:34


Povaha
Ste hysterická povaha, ktorá je bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje vás obrázok osoby, ktorá má sklony k škodoradosti. Skúste tento obraz o sebe vyplývajúci z vášho vnútra zmeniť.
Sexualita povahy
Je arabského charakteru a bioenergeticky usadená v šedej kôre veľkého mozgu. Charakterizuje ju obrázok z islamských rozprávok, svet tuarégskych púštnych zlodejov, lesku, bohatstva, krutosti a erotizmu.
Sexuálne centrum
Je mimoriadne silne usadené v ústnej dutine, čo naznačuje na detské prvky vo vašom správaní. Charakterizuje to obrázok dievčatka, ktoré rado berie iným deťom lesknúce sa veci a potom si ich schováva pre seba.
Astrológia sudičky
Skúmam neuróny v mozočku. V mozočku je prázdno, naznačuje to na okultné a špiritistické schopnosti komunikovať s informačnými poliami mrtvych ľudí. Môžeme hovoriť o problémovej psychike. Vnímam tu postavičku dieťaťa.
Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov v šedej kôre veľkého mozgu. Mám pocit, že tu beháte a hľadáte neustále telo malého dieťaťa. Nemôžete ho nájsť. Na cintoríne ho neustále vyhrabávate. Nie zrovna štandardné psychické stavy.
Astrológia planét
Skúmam tu neurónové schémy v strednej časti mozgu. Je tu veľká planéta Mars a jeho božstvo, ktorá vás núti, aby ste boli na svoje okolie útočná. Dávajte si pozor, aby ste to neprehnali a dokázali sa udržať na uzde. Naučte sa iným pomáhať.
Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na vaše súčasné konanie. Predkovia, ktorí svoje bohatstvo nadobudli vraždou. Určité záhrobé väzby. Z tejto línie na vás pôsobia tlaky, aby ste sa zámerne dostávali do nepríjemných situácií a mali ťažký osud.
Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na krásne veci. Povrchová vzrušivosť: na mužov a ich telo. Pohlavná vzrušivosť: na mužov. Citová vzrušivosť: na ľudí so zločineckou minulosťou.
Duchovná úroveň
Bohužiaľ, ste zatiaľ osoba, ktorá silne presadzuje svoje ego a svoje ciele aj na úkor okolia. Dokonca ste pre svoje okolie deštruktívna. Ideály ľudstva vás moc nezaujímajú. Verím, že v sebe nájdete aj tú dobrú stránku, láskavosť a všetko ľudské. Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.