A 88 – Strata identity – 2004-04-28 15:46:47


Som introvert, podivín, extrémista. Trápi ma strata indentity, citu, libida.

Saša Pueblo – Strata identity – 2004-04-28 15:48:05


Povaha
Je ťažká schizofrenická, ktorá je usadená v zadnej časti hlavy – v mozočku. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá chce seba zničiť a ubližovať si. Odporúčam psychologické vyšetrenie.
Sexuálne centrum
Je umiestnené v ústnej dutine a naznačuje, že máto slabo rozvinuté mužské a ženské psychické prvky a skôr ste, ako sa hovorí, veľké dieťa, ktoré si ubližuje, aby získalo pozornosť svojho okolia. Nedobré schémy na štandardné fungovanie psychiky.
Astrologia sudičky
Skúmam neuróny v mozočku. Máte tam obrazy šamanov a kultových predmetov. Na konci je šaman. Mali by ste sa venovať zvieratám, liečiť ľudí a uctievať prírodné božstvá. To by bolo v súlade s vaším podvedomím.
Astrológia psychiky
Skúmam neuróny v šedej kôre veľkého mozgu. Sú tu bohužiaľ obrazy duševne chorej osoby, ktorá môže stratiť nad sebou kontrolu. Nutné psychoterapie a starostlivosť o vašu psychiku.
Astrológia planét
Skámam oblasť neurónov stredného mozgu. Prevláda planéta Pluto, ktorá vám chce určiť životný systém, ktorému sa nechcete podriadiť. Je potrebné žiť to, čo vo svojom vnútri máte a nie to, čo si vy želáte. Naznačuje na život s prírodou a zvieratami. Kľud duše a venovať sa šamanizmu.
Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas detstva. Celková vzrušivosť: na svet zvierat a prírodu. Povrchová vzrušivosť: na kôru stromov a chlad z vody v potoku. Pohlavná vzrušivosť: na prírodné scenérie. Citová vzrušivosť: na šamanizmus. Jednoznačne žiť ako prírodný človek, to je vaša terapia. Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.