A 91 – Hormonálne problémy – 2004-04-28 17:29:00


Cítim tazobu v nohách, mám hormonálne problémy. Prosím o celkovú diagostiku.

Saša Pueblo – Hormonálne problémy – 2004-04-28 17:29:27


Zdravotná diagnostika

Reiki diagnostika: tlaky a nepriechodnosť reiki energií v zadnom zrakovom mozgu. Epifýza zosáva silne energiu reiki. Všetky hormonálne žľazy zosávajú bioenergiu. Rizikovosť. Svaly zosávajú bioenergiu. Šľachové oblasti ticho, bezenergetické. Obličky ticho a tuhosť. Oblasť tenkých čriev zosáva energiu. V oblasti podbrušia zvláštna rotujúca energia.
Diagnostika kyvadlom: kyvadielko kreslí drobné útvary v oblasti šliach a svalov. Rizikové faktory vysoké. Kyvadlo kreslí krížiky nad všetkými hormonálnymi žľazami, čo naznačuje na problémy. Bioenergetický obal nie je okolo celej chrbtice.
Diagnostika Silva: zadný zrakový mozog sa neupratuje a nečistí. Vo svaloch sa nachádza odpad a toxicita. Do šliach sa navážajú toxíny z drobných novotvarov vo svaloch. Tenké črevá – oblasť tvorby toxínov pre telo, zlá bioflóra. Hrubé črevo je úložisko toxicity a blikajúcich svetielok, čo naznačuje na budúce nepríjemnosti s lymfatickým systémom. V maternici a vaječníkoch prehnaná údržba, ničenie. Podhodnotená hladina hormónov a to v celom organizme. Treba začať užívať prírodné hormonálne prípravky. Súrne.
Diagnostika automatickou kresbou: naznačuje na čierne miesta v oblasti zadného zrakového centra, svalov, hrubých čriev. Nezdravé oblasti.
Diagnostika rezonanciou: slabá až žiadna rezonancia v zadnom zrakovom mozgu. Slabá rezonancia vo svaloch. Pečeň a pankreas a podbrušie – slabé rezonancie.
Diagnostika echolokačná: nevracia sa rezonancia zo zadného zrakového centra. Slabo sa vracia z pečene. Tenké črevá neodrazili rezonanciu, ale rozptýlili všetkými smermi. Pankreas nevrátil rezonanciu. Vaječníky rezonanciu neodrazili. Svaly nevrátili rezonanciu. Všade zdravotný problém.
Diagnostika vyžarovania: obličky namiesto hnedej vyžarujú bielu. Hrubé črevá namiesto pomarančovej zelenú. Hormonálne žľazy namiesto bielo-mliečnej zlatú. Nesprávna farba a chorobnosť. Svaly namiesto zlatej farby iba bielo-žltú.
Diagnostika dvojníkom: v zadnom zrakovom mozgu sú baktérie a vírusy. Zlé spracovanie mäsa pri zabíjačke. Dotyčná osoba, ktorá pracovala s mäsom, mala hnačky. Vo svaloch neštandardné tvary a uložená toxicita. Hormonálne žľazy- blikajúce svetielka, chorobný stav lymfatického riečišťa. Mastná pečeň. Jedna oblička mľandravá, druhá zavalená bioenergiou a určité poškodenie, nadobličky varovné signály. Vo vaječníkoch lymfatický systém chorý. Miecha v chrbtici -baktérie ako v zadnom zrakovom mozgu.
Diagnostika totemovým zvieraťom: zviera skočilo po vašich lymfatických uzlinách a zahrabalo ich do zeme.
Diagnostika vnútorným hlasom: dotyčná má choré hormonálne žľazy, lymfatické žľazy, ale na vine sú obličky a nesprávna činnosť nadobličiek.
Diagnostika prvkov: v celom organizme zvýšený obsah minerálnych látok.
Diagnostika najhoršieho miesta: naznačuje na šľachy v kĺbových spojoch. Saša Pueblo

Pridaj komentár