Mám potiaže neurologického rázu, tras rúk, pulzovanie v hlave, za posledné 4 mesiace som zažila tento stav (takmer vždy po strese): porucha zraku na ľavom oku (ako by som sa pozerala do slnka), problém s artikuláciou a rovnováhou. Tiež som si už párkrát necítila pravú nohu a vstala som akoby do prázdna. Dvaja ľudia, ktorí sa zaoberajú kineziológiou, reflexológiou, mi navrhli vyšetrenie na sklerózu multiplex. Chcela by som od Vás potvrdenie alebo vyvrátenie tejto diagnózy

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš stav. Vo vnútri ste ezotericky a duchovne vyspelá osoba, ktorá na ľudskej rovine odmieta žiť duchovne a svojou psychikou útočí na podvedomie iných ľudí. Nie je múdre ísť proti podvedomiu. Pokiaľ tak budete robiť, naďalej si budete ubližovať. Pokiaľ sa chcete dať do poriadku psychicky aj zdravotne, tak treba zmeniť postoj voči duchovnej ceste, ktorú neustále odmietate.

Zdravotný stav
Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo neobkreslilo žiadnu neurónovú oblasť tela. Stupeň chorobnosti je 60, čo je bežiaca chorobnosť. Príčina chorobnosti je, že organizmus poškodzuje neurónové bunky.
Diagnostika kostná dreň: kyvadlo neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 60, čo je mierne rozbehnutá choroba. Príčina chorobnosti je autodeštruktívny mechanizmus ničiaci túto oblasť.
Diagnostika krvné riečište, nervstvo, lymfa, orgány tela a hormonálne žľazy: kyvadlo neobkreslilo, všade rozbiehajúca sa chorobnosť. Príčina chorobnosti: vnútorné deštruktívne pochody. Nesprávna činnosť chromozómov vo vnútri buniek. Molekulárna úroveň prvkov nie je dostatočne silná.
Psychický stav
Aurický obal je teraz už ukotvený okolo fyzického tela. Teda momentálne váš prístup a vhodná liečba stabilizujú psychiku.

Povaha
Vaša psychika sa bohužiaľ prebúrala do úrovne atómov v tele. Vytvára to veľmi atypický stav psychiky. V takomto stave sa dá len ťažko štandardne fungovať. Treba vytiahnuť psychiku z tejto oblasti na úroveň orgánov.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: je ničená z podvedomia, ktoré je veľmi silne ezotericky a duchovne ladené. A celá oblasť je ako vojnový konflikt, vy a podvedomie. Odporúčam s podvedomím nebojovať a začať žiť duchovne.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života ste dostali anjelské sféry detských dyslektikov. Tie ste zničili a preventívne útočíte na všetky podobné aj u druhých osôb, čo destabilizuje psychiku. Vy ste vyhlásili vojnu každému podvedomiu u každého človeka. V 12. roku ste dostali ďalšie podvedomé obaly plné anjelských sfér detských dyslektikov. Robíte z ľudskej pozície všetko, aby ste ich zlikvidovali.

Embryonálny vývoj
Bol poznamenaný hustou energetickou aurou a psychickým prienikom do extrémnych hĺbok nekonečných vzdialeností v reálnom kozme okolo nás. Skutočne neštandardná psychika.

Génové predpoklady
Máte génové retiazky príliš vzdialené od seba a v bežnom živote by ste nemali žiť inak ako duchovne. Inak samé nepríjemnosti. Mimochodom, vaša psychika sa kontaktuje hlboko do kozmu k iným organickým životom. Jednoducho ste iná ako bežní ľudia a musíte žiť inak.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Sny sú naplnené zážitkami z reálneho kozmu a psychickými prienikmi do nekonečných diaľav kozmu. Nechcete žiť duchovne počas dňa, tak vás to donucuje žiť v spánku, čo poškodzuje spánkový režim. Začnite žiť ezotericky počas dňa.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď začnete žiť hlboko duchovne a ezotericky. Pokiaľ nie, tak neustále psychické a osudové problémy.

Pridaj komentár