Zaujímal by ma môj duchovný profil. Chcem sa spýtať, či by bolo možné rozobrať ho detailnejšie a tiež by som rada vedela, či som v danej oblasti pokročila, alebo či sa niečo zmenilo. Vopred ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som veštecky nahliadol do vášho hlbokého podvedomia. Bolo to príjemné psychické ponorenie do ezoterického podvedomia túžiaceho po duchovnom rozvoji starých dobrých šamanských tradícií. Bohužiaľ, vaše ľudské ego si vychutnáva emócie z prírody a neverí si, že by mohlo robiť aj praktickú duchovnú cestu. Svoje duchovno realizuje v spánku, ale to je iba úrovni čítania a emocionálneho prežívania. Skúste s tým niečo spraviť. V zásade máte strach robiť duchovno, aby si o vás niekto nemyslel, že patríte do blázinca. Typická výchova z detstva a zlé nasmerovanie osudu. Skúste zvoliť iný prístup.

Zdravotný stav
Bol zhodnotený osobitne v rámci geriatrického programu.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela dobre ukotvený. Teda štandardná silná psychika. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa chce o seba starať po fyzickej stránke a hľadá si cestu aj do vnútra svojej duchovnosti.

Povaha
Ste usadená psychicky v mieche a odtiaľ idú vaše psychické prejavy, ktoré inklinujú k prírode a životu prírodných ľudí. Kult prírody.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na zvieratá a prírodné živly. Povrchová vzrušivosť: na mužov so šamanským vedomím. Pohlavná vzrušivosť: na mužské pohlavné orgány ako zdroj prírodnej sily a zdravia. Citová vzrušivosť: ezoterika a tajomstvá prírody.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života ste dostali sivasté anjelské sféry detských dyslektikov. Tie vás vedú k užívaniu si emócií a nie k úspechom v živote. Dávate prednosť pocitom pred úspechom. Postačuje vám vnútorné uspokojenie. V 12. roku života ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Sú plné divokej prírody, zvierat, pravekého spôsobu života, poslanie stať sa prírodnou šamankou, veľa poznatkov z prírodného liečiteľstva.

Embryonálny vývoj
Od začiatku je poznamenaný prvkami prírodných šamanov a pravekých ľudí.

Chromozómová história
Púť chromozómov začína v Grécku a postupne prešla do strednej Európy. Jej základom sú chromozómy pravekých ľudí z Indie.

Génové predpoklady
Génové retiazky sú značne od seba vzdialené a mali by ste žiť silne duchovne so svojím podvedomím. To odmietate a robíte si prírodné podvedomie po svojom. Vaše podvedomie je proti vám a neustále vás uzatvára do silnej izolácie a samoty. Mali by ste sa so svojím ezoterickým podvedomím spojiť.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch žijete v starovekej Indii, potom v Afrike a v Ázii. Realizujete tu cestu F. Bardona. Všetko v rovine čítania a emocionálneho prežívania. Potom smútok, že to nemôžete alebo sa nedá realizovať v dennom živote.

Duchovná úroveň
Okolo vás sú biele kvietky, čo je vysoká morálka, ale snažíte sa kontrolovať, aby vás ľudia nezneužívali.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď sa vydáte na praktickú duchovnú cestu. Tak isto si nájdete vzťah so svojím ezoterickým podvedomím. Ste ako spiaca šípková Ruženka, ktorá nie a nie sa prebudiť zo svojho veľkého sna.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.