Keď sa tak pozerám na svoj život, zdá sa mi, akoby som bola na húsenkovej dráhe. Sínusoidy, ktorými prechádzam, majú dosť veľké amplitúdy. Ale v úplnej podstate si myslím, že som v šťastný človek, len teraz akoby som bola paralyzovaná, neviem sa pohnúť ďalej, udržať si poriadok ako v hlave, tak aj v byte a okolo seba. Chcela by som vedieť, či našu rodinu ovplyvňuje nejaká negatívna karma, či to má súvislosť s tým, že väčšinu života som prežila bez partnera.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel do vášho podvedomia. Máte skutočne netradičnú psychiku, ktorú bude mať raz všetko ľudstvo, ktoré pôjde do kozmu. Je osudová hlúposť brániť sa hviezdam a šťastnému osudu. Skúste s tým niečo spraviť.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo oblasť pľúc, srdca, pečene, sleziny a obličiek. Všade iba začínajúce disharmonické stavy. Príčinou je detská žľaza pri hrudnej kosti, ktorá vyvoláva astmatické stavy. Celkovo v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal je ukotvený okolo fyzického tela. Ste viac skoncentrovaná do svojho vnútorného sveta ako von. Celkovo v norme.

Povaha
Máte netradičnú psychiku. Vaše psychické prejavy vychádzajú zo všetkých neurónových oblastí. Máte psychiku kozmonautov po 4. mesiacoch pobytu v kozme. Vám vznikla takáto psychika počas embryonálneho vývoja. Matka bola hyperaktívna a nekľudná. Pri tomto druhu vedomia treba zachovávať psychohygienu a to vidieť vo všetko a všade hviezdy a venovať sa všetkému okolo hviezd. Potom sa darí lepšie.

Sexus
V tomto type psychiky má byť rozvinutý okolo hormonálnych žliaz, no nie je to cítiť.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Všade sa chcú rozvinúť astrologické schémy, ale vy tomu zúfalo bránite. Nerobte tak, sama si škodíte.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Zase vaša snaha zničiť astrologické schémy a žiť ako iní ľudia.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Nachádzam na povrchu tenké čiarky, písmená a značky, ktoré sú zamerané na praktický život. V žiadnom prípade na hviezdy. Bránite sa tomu.

Astrológia miechy
Sú tu malé postavičky anjelov. Úspešní ľudia tu majú veľké postavy. Mali by ste sa venovať anjelom a kozmickým schémam.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Vnímam tu veľké anjelské zviera, ale tiež uteká od kozmu a hviezd. Skôr vás to zbavuje sily, ako vám ju dáva.

Astrológia ganglií
Skúmam neuróny okolo orgánov. Totálne ich likvidujete, lebo chcú, aby ste sa venovali hviezdam. Aby sa hviezdy stali súčasťou vášho šťastia.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch strhnete všetko astrologické a všetky kozmické svety zatriete a chcete iba bežné veci a bežný život. Zbytočne si škodíte.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Máte strach z astrológie hviezd a je to zbytočné. Príliš ste upätá na dieťa a veci pozemské. Skúste zmeniť priority.

Astrológia karmy
Skúmam karmu ľudstva a vašich predkov, ktorá pôsobí v mozočku. Všade sú schémy hviezd, planét, ktorých sa bojíte a posielate preč.

Astrológia astrálneho tela
Vo vnútri človeka sa nachádza astrálne telo so siedmimi obalmi. Dá sa to prirovnať k figúrke, v ktorej je niekoľko menších figúrok. Vnímam tu vaše úsilie vyhádzať z týchto obalov hviezdy a planéty. Skúste to prijať.

Astrológia kostí
Skúmam v hmote kostí odtlačok alebo kópiu všetkého, čo ste prežili. Do kostného záznamu zapisujete dobre všetko dianie.

Astrológia pupku
Tento záznam tiež odmietate, pretože obsahuje záznam o vás a ten je spojený so stavom kozmickej mysle.

Astrológia magického obalu
Tento obal by ste najradšej zničili. Obsahuje záznam o kozmickej mágii a rituáloch. Skúste tak nerobiť.

Astrológia eros obalu
Tento obal je v poriadku. Podarilo sa vám tu zlikvidovať všetko ohľadom kozmu a hviezd.

Astrológia spomienok v pamäti
Všetko okolo bežného života je silne aktivizované, všetko okolo hviezd je potlačené.

Astrológia aury
Tak isto sa usilujete v aure okolo seba potlačiť hviezdy a nahradiť ich hrncami a šálkami. Nerobte to.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na hviezdy, čo odmietate. Povrchová vzrušivosť: na hviezdy, odmietate to, považujete to za nenormálne. Pohlavná vzrušivosť: hviezdy a pohlavné orgány. Citová vzrušivosť: hviezdy, znovu odmietate.

Špiritizmus
Vo vašom tele je informačné pole osoby, ktorá sa venovala hviezdam.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď budete vo všetkom a všade vidieť hviezdy.

Pridaj komentár