Mám časté mykózy (kandidózy) a gynekológ ma len prelieči, ale čo robiť aby sa neopakovali? Ešte by ma zaujímalo, či nie som vážne chorá.

Veštecky som sa pozrel do vášho organizmu. Našiel som tu biologický raj všetkých možných baktérií, húb. Jednoducho biele krvinky nefungujú tak, ako by mali. Príčinou je tukový orgán, ktorý svojimi chemickými procesmi nepriaznivo vplýva na kostnú dreň. Odporúčam užívať antioxidanty, lieky na dezinfekciu tela a likvidáciu nežiaducich baktérií a vírusov. No v zásade treba liečiť tukový orgán, ktorý likviduje imunitnú reakciu tela.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, miecha, brušný mozog: kyvadlo ich obkreslilo, v poriadku.

Diagnostika ganglie okolo orgánov: kyvadlo ich neobkreslilo. Začínajúca chorobnosť. Ganglie sú zapálené. Ide o drobné vnútrobunkové zápaly. Imunitný systém tu neúspešne bojuje s baktériami. Je tu celá skladba herpetických vírusov zo zvierat, tiež veľa mikroorganizmov z okolia zvierat. Naznačuje to na slabú protibakteriálnu imunitu.

Diagnostika krvné riečište, nervové riečište, mozgovomiešny mok, lymfatické riečište: všetko v poriadku, kyvadlo ich obkreslilo.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo neobkreslilo túto oblasť. Znovu zvýšený výskyt baktérií z pavúkov a drobného hmyzu ako muchy ap. Tiež drobné latentné zápaly, ktoré sa dajú medicínsky ťažko zistiť.

Diagnostika hormonálna sústava: kyvadlo neobkreslilo žiadnu hormonálnu žľazu. Oslabená hormonálna sústava. Hodnota 7, čo je začínajúca chorobnosť. Ešte lekársky nezistiteľná. Odporúčam preliečiť sa prírodnými hormonálnymi prípravkami voľne dostupnými v lekárni, napr. Melbromenox.

Diagnostika tukový orgán: kyvadlo neobkreslilo tuk. Celá oblasť tukových buniek je rajom baktérií. Imunitný systém do tejto oblasti nepreniká. Tukový orgán je poškodzovaný a neprodukuje do organizmu potrebné látky. Treba preliečiť.

Diagnostika srdca, pľúc, obličiek, pečene, sleziny, čriev: neboli kyvadlom obkreslené. Všade sú drobné latentné zápaly. Vnímam tu značne agresívne baktérie z hlodavcov. Treba sa vážnejšie venovať bakteriálnej imunite. Rizikovosť.

Diagnostika imunitná: kyvadlo neobkreslilo slepé črevo, lymfatickú mriežku v črevách, mriežku v dýchacej trubici, detskú žľazu, mandle, ani nosné mandle a ich okolie. Cítiť značnú pasivitu bielych krviniek, ktoré baktérie napadajú a ničia. Celková imunitná odolnosť je silne oslabená. Možno ju považovať za chorobnú.

Diagnostika podbrušie: kyvadlo neobkreslilo. Zápalové a hnisajúce ložiská. Ženská žliazka, ktorá sa stará o bakteriálnu vyváženosť, je pasívna, ale funkčná. Nereaguje na baktérie.

Príčina nízkej bakteriálnej aktivity: príčinou je nesprávna aktivita kostnej drene, ktorá tvorí príliš slabé biele krvinky. Organizmus kostnú dreň pre tvorbu krviniek správne neobnovuje. Najhlbšiu príčinu možno hľadať v tukovom orgáne, ktorý dôsledne devastuje kostnú dreň.

REAKCIA NA PROFIL

Ďakujem Vám za vypracovanie zdravotného profilu. Čo môžem robiť, aby sa môj zdravotný stav zlepšil? Prosím Vás o vypracovanie postupu samoliečby. Ďakujem.

POSTUP LIEČBY

Poradie v samoliečbe: ako prvé treba previesť dezinfekciu organizmu proti baktériám. Ako druhé treba liečiť tukový orgán. Ako tretie treba liečiť kostnú dreň. Ako štvrté obnoviť aktivitu imunitných čidiel ako sú mandle, lymfatická mriežka v dýchacej trubici, črevách, slepé črevo, slezina, lymfatické uzliny a detská žľaza.

Dezinfekcia organizmu: začnite pravidelným chodením do sauny a pitím multivitamínových prípravkov počas saunovania. Každý týždeň sauna po dobu 5 mesiacov. Pokiaľ nestihnete saunu, tak horúci kúpeľ alebo behať dobre poobliekaná. Tiež popíjať multivitamínové prípravky a k tomu minerálky. Každopádne potrebujete v organizme zdvihnúť teplotu. Tak isto môžete užívať všetky druhy antioxidantov najlepšie v podobe tabletiek podľa výberu v lekárni. Aj viac druhov. Užívať intenzívne 2 mesiace.

Liečba tukového orgánu: kúpte si drobné minerály, podľa možnosti ploché. Zoberiete ľubovoľné kamienky podľa vlastného výberu. Pri výbere myslite na to, že chcete liečiť tukový orgán. Na leukoplast nalepte kamienky a prilepte ich na telo. Každý deň posuniete na iné miesto. Praktizovať jeden mesiac.

K tomu pridáte masáž lávovými kameňmi a keď nebudú lávové kamene, tak obyčajný vybrúsený kameň do guľata alebo riečny okruhliak. Nahriať kameň, telo natrieť levanduľovým olejčekom a masírovať horúcim kameňom. Každý týždeň 1 krát po dobu 2 mesiacov. Celé telo. Masáž má trvať aj 30 minút.

K tomu buď absolvujete akupunktúru a to hlavne tvárovej časti, ale aj na iných miestach, alebo obklady zo švédskych kvapiek. Najprv treba vyskúšať reakciu kože na kvapky. Na nakrémovanú pokožku si priložíte vhodný kus vaty navlhčený švédskymi kvapkami (švédske kvapky dostať v lekárni). Vatu prekryjete igelitom, zakryjete uterákom. Obklad musí hriať, nesmie chladiť. Spravte si asi 10 obkladov na rôzne miesta tela.

Ráno omyť telo klasickým kravským mliekom, nechať pôsobiť. Môže byť aj kyslá smotana. Nechať zaschnúť a vstrebávať cez kožu do tela. Robte tak 1 krát do týždňa, spolu 5 krát.

Liečba kostnej drene: postupné opaľovanie tela umelým, ale aj prirodzeným slnkom. Nechať sa poriadne prehriať a potom spánok. Praktizovať 10 krát. Postupne.

Liečba hormonálnej sústavy: možno aj užívaním niektorého druhu antikoncepčných tabletiek dlhšiu dobu. Prípadne si vyberte z prírodných hormonálnych prípravkov, ktoré sú voľne dostupné v lekárni. Užívať aj 7 mesiacov.

Liečba senzorov imunitného systému: začnite sa venovať Či kungu alebo Tai či. Zožeňte si knižku alebo si spravte kurz. Cvičte ráno. Cvičte v chlade. Pri cvičeniach sa treba koncentrovať do nervových oblastí v tele. Prípadne postupne všade. Na noc môžete cvičiť jogu, vždy iba jednu asánu alebo cvičenie. Znovu koncentrácia do vnútra tela a nechať zo seba vyžarovať energiu. Asi 6 mesiacov.

Pokyny: nie je dobré niečo zo samoliečby vynechať a meniť. Nie je dobré, keď sa budete liečiť aj podľa seba, aj podľa tohto návodu. Nie je dobré, keď vás lieči liečiteľ aj lekár. Nie je dobré, keď vás liečia dvaja a viac liečiteľov. Nie je dobré užívať iné lieky, ako sú tu doporučené, iba ak by nastal v organizme akútny stav. Pokiaľ sa pri liečbe vyskytnú nežiaduce reakcie, s liečbou netreba skončiť, iba znížiť dávky a intenzitu liečby. Pokiaľ beriete lieky od lekára, tak ich vysaďte iba s jeho súhlasom. Nejasnosti a doplnenie liečby môžete so mnou konzultovať. V liečbe nemeňte poradie ani liečivá. Po dvoch mesiacoch sa môžete prihlásiť na kontrolu. Vypracujem vám novú diagnostiku.

Prajem Vám úspešnú liečbu.

Pridaj komentár