Už tri roky sa s manželom snažíme o dieťa a bohužiaľ nám to nejde. Boli sme aj na vyšetreniach, kde nezistili nič, čo by nám mohlo brániť splodiť dieťa. Na základe vyšetrení nám povedali, že sme obidvaja v poriadku. Na umelé oplodnenie som však nechcela ísť, pretože stále dúfam, že sa nám to podarí prirodzenou cestou.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pokúsil odhadnúť, čo sa vlastne deje vo vašom organizme. Všetko ide do oblasti pečene, ktorá bola označená ako najhoršie miesto v tele. Je v nej ticho a tvorba požadovaných látok je príliš slabá. Organizmus nemohol k náhrade použiť tukový orgán. Použil niektoré bunky v iných orgánoch. Čo síce nahradilo činnosť pečene, ale nie v požadovanej kvalite. Pečeň má tiež spracovávať toxické látky. Tie nespracováva, ale ich ukladá, kde sa dá. Pokiaľ sú vaše vajíčka oplodnené, tak náhrada za aktivitu pečene nestačí. Na pečeň negatívne pôsobilo užívanie liekov a iných látok. Treba sa pousilovať obnoviť bunky pečene, čo môže pri trvalej liečbe trvať aj 3 -4 roky.

Diagnostika veľký mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo ich obkreslilo a všetko je v poriadku.

Diagnostika stredný mozog: kyvadlo túto oblasť neobkreslilo. Tu sa ukladajú toxické látky z tela. Iba určitý druh toxicity z alergických reakcií v oblasti kože. Imunitný systém tu likviduje baktérie prenikajúce cez kožu zvláštnym spôsobom.

Diagnostika krvné riečište, nervové riečište, lymfy, hormonálne žľazy, mozgovomiešny mok, svaly, tukový orgán, srdce, pľúca, slezina, hrubé a tenké črevá: kyvadlo ich obkreslilo, všetko v poriadku.

Diagnostika pečeň: kyvadlo ju neobkreslilo. Pečeň pozmeňuje svoju aktivitu a nedodáva do organizmu potrebné látky. Je vo vnútri pozmenená a značne pasívna.

Diagnostika toxicity: z dôvodu zle pracujúcej pečene sa toxicita ukladá na viacerých miestach v tele. Najviac do podbrušia. Najhoršie miesto bola označená pečeň. Nevytvára potrebné látky a organizmus pre ich tvorbu modifikoval niektoré skupiny buniek. Nemohol použiť tukové bunky, pretože nedokážu pružne preskupiť svoju biochemickú aktivitu. Mali by ste sa zaujímať o liečbu pečene. Stupeň chorobnosti 18, teda bežiaca chorobnosť. Lekársky zistiteľné to ešte nebude, muselo by to ešte viac ochorieť. No pečeňové testy si môžete dať pre istotu spraviť.

Diagnostika ženských orgánov: kyvadlo ich neobkreslilo. Vajíčka sú v poriadku, aj tušenie oplodnenia v poriadku. Tehotenská reakcia sa spustí, ale organizmus sem dopraví iba náhradné látky za pečeň, čo bohužiaľ nestačí.

Pridaj komentár