Po úraze mi začali puchnúť nohy, dokonca aj ruky, ráno sa zobudím a prsty na rukách má celé spuchnuté. Opuchy nie sú len večer alebo v lete, ale celoročne. Dosť mi to prekáža, pretože sa cítim nafúknutá. Ďalším problémom, je to, že po príchode z nemocnice som za ten rok rapídne pribrala. Absolvovala som všetky možné vyšetrenia u lekára – a podľa lekárov som úplne zdravá, všetky výsledky mám dobré.

Veštecky som sa pozrel na váš zdravotný stav. Odhadujem, že príčinou je neadekvátna aktivita bielych krviniek voči baktériám, ale aj bunkám tela. V zásade sa treba venovať psychoterapiám a inak zvládať stres.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha a ganglie pri orgánoch tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika brušný mozog: kyvadlo neobkreslilo ganglie v stenách tenkých a hrubých čriev. Objavuje sa tu veľa ostrých trojuholníkov, čo naznačuje na poškodené ganglie. Príčinou je blokácia dodávky živín do stien hrubých a tenkých čriev. Spôsobuje ju aktivita tukového orgánu (tuk tela). Produkuje látky, ktoré do tejto oblasti negatívne pôsobia. Treba liečiť tukový orgán.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo neobkreslilo. Znovu cítiť agresivitu tukového orgánu.

Diagnostika nervového systému: kyvadlo obkreslilo, všetko v poriadku.

Diagnostika lymfatické riečište a uzliny, mozgovomiešny mok, hormonálna činnosť: kyvadlo ich neobkreslilo. Negatívne tu pôsobí tuk svojou činnosťou.

Diagnostika tukového orgánu: kyvadlo ho neobkreslilo. Tukový orgán a jeho bunky sa značne pozmenili a neprodukujú požadované látky. No zato produkujú agresívne látky voči organizmu. Tukový orgán je chorý a podieľa sa na ničení organizmu. Treba ho liečiť. Príčinu možno hľadať vo veľmi silnej protibakteriálnej imunite. Biele krvinky sú agresívne a zničili baktérie v tele. Značne sterilné prostredie a zúrivé ničenie hlavne črevných baktérií. Tukové bunky sa modifikovali na tvorbu vápnika, železa a iných látok. No zároveň produkujú aj nežiaduce látky. Najhlbšia príčina tohto stavu je vo vašej psychike. Jednoducho nezvládate stres a táto reakcia aktivizuje biele krvinky do stavu ohrozenia. Vaša psychika mobilizuje imunitné čidlá do abnormálnej aktivity. Biele krvinky často napádajú aj slabšie bunky a vytvárajú alergické reakcie v zdravých bunkách. Bunky tela sa usilujú chrániť sa pred agresiou bielych krviniek.

Diagnostika psyché: aurický obal je vzdialený od fyzického tela. Už teraz si to vyžaduje konzultácie u psychológa a vhodné terapie na zvládnutie stresu.

REAKCIA NA PROFIL

Dakujem velmi pekne, aj som to tusila, ze to tak dopadne. Len niektorym veciam tam vobec nerozumiem. S tym stresom je to tak, zacnem zase pouzivat pozitivne afirmacie, myslim, ze navsteva psychologa by bola zbytocne, pretoze vela vecí, co by mi povedal, viem. Len uskutocnenie sa v nasej spolocnosti neda.

Pridaj komentár