Veľmi by som si chcela v nápore na psychiku doby osvojiť praktiky meditácie, do ktorých som nikdy nevnikla. Množstvo myšlienok a úvah, ktoré mi život prináša, mi robia problém pri usínaní a pokojnom spánku. Bola by som rada, keby som mala možnosť poznať, ako sa uvoľniť, dávať priority tam, kam patria.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia. Je celkom zaujímavé, bohužiaľ, vaše jedinečné možnosti skončili v snoch. Čo je škoda. Možno niekedy v inom živote.

Zdravotný stav
Celkovo dobrý zdravotný stav. Disharmonické iba slinné žľazy, ale to je iba drobnosť.

Psychický stav
Aurický obal nie je okolo tela a podvedomé obaly sú všetky v jednej kope. Hovoríme o stave zúženého vedomia, ktoré je typické pre dyslektikov. Je to kolísavé, viete z toho von a niekedy sa to nahodí samé. Ste jednoducho zorientovaná na svoje ego. Čiastočne nestabilná psychika. Keď je obal okolo tela, neistota a chaos. Teda striedanie dvoch psychických stavov.

Povaha
Ste klasicky usadená psychikou v strednom mozgu. Tu máte otvorený mikrosvet. Teda vaša psychika bliká, kmitá a vibruje a prenikáte do priestoru menšieho ako atóm, čo je typické pre Silva nadšencov. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorej nervové zakončenia v hlave neustále kmitajú. Nestabilná činnosť nervstva.

Sexus
Sexus povahy je usadený v strednom mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je zamilovaná do seba ako narcis. Nič nie je dôležité ako milovať seba a svoje telo. Sexus centrum je v podbruší, je to klasické ženské centrum. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorej prehnane záleží na vonkajšom vzhľade. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na seba a vlastný úspech. Ego ako hrom. Povrchová vzrušivosť: je smútok a pasivita. Pohlavná vzrušivosť: je v dominancii nad mužmi. Citová vzrušivosť: na ezoteriku a liečiteľstvo.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života ste dostali čierne anjelské sféry. Teda v živote robíte veci tak, že ubližujú hlavne vám. V 12. roku ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Obal túžob obsahuje predstavu dievčaťa obvešaného medailami a významnej političky. Mozoček obal obsahuje zápis o osobe, ktorá mala robiť politickú kariéru. Rodostrom obal obsahuje zápis predka, ktorý bol úradníkom na kráľovskom dvore Márie Terézie a ďalších panovníkov. Osvietenec a vzdelanec. Eros obal obsahuje zápis o obrazoch erotickej apokalypsy, čo fascinuje vaše okolie. Šaman obal obsahuje zápis o astrológovi v tajných službách pre určité osoby. 7 obalov spolu obsahuje zápis o diplomacii, spoločenských kruhoch a podobne.

Astrológia 7. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Celkovo ste v živote nenaplnili svoje ambície a ciele, ktoré ste mali v podvedomí určené. Jednoducho ste ich prežili v snoch a to vám úplne stačilo. Vo vašich snoch ste dosiahli všetko, po čom ste túžili. Typický únikový mechanizmus z reálneho života.

Duchovná úroveň
Okolo vás sú kvietky. Teda vnútorne dobrá osoba. Morálka a etika sú v poriadku.

Hviezdy, šťastný osud
Zobudiť sa z veľkého sna a žiť realitu.

Pridaj komentár