Požiadali ste ma o posúdenie vášho zdravotného stavu. Vieme, ako ťažko ste nastupovali liečbu ako liečiteľka, ktorá doteraz liečila iných. Som úprimne rád, že ste zmenili postoj a chcete byť zdravá a nie ako to býva zvykom stať sa obeťou vlastnej liečiteľskej dobroty (predchádzajúci profil A 820).

Geriatrická diagnostika 7. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti, čo je dobrá správa. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Hladina U vitamínu je ešte stále nedostatočná. Treba zvýšiť príjem kapusty. Čiastočne dávať aj na kožu.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Obsah E vitamínu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Hladina C vitamínu cez kožu je ešte nedostatočná. Treba obkladať väčšie plochy ako doteraz.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Pohyb je prenesený do svalovej hmoty, čo je dobrá správa.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo ju obkreslilo, síce ťažko, ale predsa. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je slabé, ale ide. Nedostatočná tvorba červených krviniek je cítiť. Zlepšiť. Na telo dávať rozriedený propolis asi dva mesiace.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je zlepšené. Modifikácia k tvorbe dlhovekejších buniek je lepšia ako doteraz. Umývať telo poriadne každý deň jadrovým mydlom. Dať aj pod vankúš, alebo okolo postele počas spánku.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek nebeží, nemá z čoho. Treba začať prikladať na telo chladné žulové kamene alebo zo štrku väčšie kamene ako päsť. Podchladiť studenou vodou a prikladať aspoň mesiac dvakrát do týždňa.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika blanovitých útvarov: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Nové modifikované bunky idú z blanovitých útvarov kože do tela, čo je výborné. Odporúčam natierať telo obyčajným tukom z údenej slaniny aspoň 10 krát za mesiac. Malé plochy.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 50 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je vyčerpané. Treba modifikácie blanovitých útvarov urýchliť ( údená slanina, propolis, jaskynná zem, moč). Najlepšie všetko spolu.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: v tuku sa začalo produkovať 10 000 užitočných látok. Gratulujem k postupu a verím, že vydržíte ďalej.

Psyché: treba si z internetu vytlačiť jaskyne a meditačne ich natĺkať do hlavy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.