Som veľmi rád, že ste zvládli počiatočné problémy a rozbehli ste geriatrickú liečbu. Verím, že budete pokračovať úspešne ďalej.

Geriatrická diagnostika 7. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku, stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Hladina U vitamínu je dostatočná. Trvale treba pojedať kapustu.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Hladina E vitamínu je dostatočná.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Obsah C vitamínu cez kožu je dostatočný. Začnite si telo natierať včelím voskom. Šúchať po tele. Dvakrát týždenne po dobu 3 mesiacov.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je čiastočne pozmenené, aby tvorilo dlhovekejšie bunky. Treba prekonať odpor voči jadrovému mydlu, kúpiť iné na základe odporučenia pudu sebazáchovy a nie to, čo sa pozdáva vám a umývať celé telo.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Čiastočné modifikácie k tvorbe dlhovekejších buniek.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Modifikácie k tvorbe dlhovekejších buniek napredujú.

Geriatrická diagnostika blanovitých útvarov: kyvadlo obkreslilo všetky. Modifikované bunky sa do tela valia z blán svalov a robia zmeny. Odporúčam prikladať na večer vrecúško rašeliny v plátennom obale na rôzne časti tela.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: v tuku ste začali produkovať asi 40 000 užitočných látok, čo je výborná správa. Modifikácií palcáky, dlaňovky, hviezdičky, prerušované pásy a dlhé pásy pribúda, chýbajú Éčka a špirály, granátové jabĺčka. Odporúčam umyť telo bylinkami na výkonnosť a vitalitu. Vylúhovať a natrieť. Prípadne prikladať na telo. Múmio šúchať o telo a jednu tabletku rozpustiť v úplne malom množstve vody a husté čierne vodovité kvapky vtierať do kože. Zubnou pastou s bylinkami natierať jemne telo. Prikladať bahno z jaskyne. Prikladať na telo rozmrazené ryby ako kapor s kožou. Stačí vždy iba kúsok rozmraziť. Pozerať obrázky magnetov. Prikladať plátky čerstvého ananásu na telo.

Psyché: väčšiu úctu k pudu sebazáchovy. Programovať do snov ako liečba. Mať jasnú predstavu zdravia. Cvičiť či kung alebo taj či pohyby.

 

Pridaj komentár