Po určitom čase ste ma požiadali, aby som sa hlbšie pozrel, ako ste na tom zdravotne. Vnímať, že prišlo k zlepšeniu. Ale hlbšia diagnostika odhalila potrebu ďalšej liečby a dosiahnutia trvalejšieho zdravia.

Geriatrická diagnostika 7. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti výskytu. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Vy máte 27 rokov. Obsah U vitamínu je nedostatočný. Treba zvýšiť prísun surovej kapusty.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 80 ročnej zdravej osoby. Obsah E vitamínu je nedostatočný, prepadnutý. Pravidelne jedzte slnečnicové semiačka, orechy, lieskovce, mandle a pod.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 42, čo je začínajúca chorobnosť. Stav buniek ako u 90 ročnej zdravej osoby. Žiadny C vitamín cez kožu do tela nie je. Dodávať treba každý týždeň. Príčina chorobnosti je, že fungujete na úkor pankreasu, bol doteraz hnací motor, ale už jednoducho nevládze. Treba prejsť na „tukový motor“.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo ju obkreslilo. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie a tvorba nových buniek je spomalená a čiastočne nedostatočná a to hlavne červené krvinky. Treba vytvoriť podporu pre lepšiu krvotvorbu. Príčinou sú zlé vyživovacie pomery kostnej drene a celého tela, aj keď sa to oproti minulosti zlepšilo.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. V tejto oblasti sa vytvárajú bunky so zvýšenou životnosťou.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 40 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je blokované. Chránili sa proti chemickým látkam užívaným za určitým cieľom. Treba odblokovať delenie buniek.

Geriatrická diagnostika blanovitých útvarov: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo ich obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Kyvadlo neobkreslilo tenké črevá. Stupeň chorobnosti kolíše 50-60-70, ale je to stav chorobnosti. V tenkých črevách je nevhodná mikroflora. Zlé spracovanie živín a vitamínov pre telo. Príčina je extrémne zvýšená imunita voči mikroorganizmom. Extrémne agresívny lymfatický mok tvoriaci sa v pečeni. V pečeni sú tiež nežiaduce mikroorganizmy.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: kyvadlo ho neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začiatok chorobnosti. Tuk vytvára asi 400 toxických látok do tela. Od minulej diagnostiky je to ale zlepšenie. Tuk sa prebral k životu. Sú v ňom však čierne dlhé pásiky, ktoré treba zlikvidovať. Hnedý tuk v tele je zbytočne aktivizovaný a likviduje užitočné mikroorganizmy v tele.

Geriatrická diagnostika imunitná: voči zhubným bunkám je dostatočná. Voči mikroorganizmom je predimenzovaná a treba to dať do poriadku.

REAKCIA NA PROFIL

Ďakujem za vypracovanie geriatrického profilu, chcel by som vás poprosiť, či by ste mi vypracovali postup liečby.

Geriatrická liečba – detoxikácia organizmu

Pravidelne raz do týždňa si dajte porciu surovej alebo kyslej kapusty a to trvalo. Podporuje to údržbu a opravu neurónov.
Pravidelne raz do týždňa jedzte väčšie množstvo slnečnice, orechov, lieskovcov a iných orechovín. Zvýšite tým obsah E vitamínu v tele, ktorý je dôležitý na údržbu nervstva tela.
Pravidelne raz do týždňa si máčajte ruky v čerstvej ovocnej šťave. Prísun C vitamínu cez kožu zabezpečuje dobrú údržbu pankreasu.
Ďalej treba detoxikovať organizmus a zlikvidovať nežiaduce mikroorganizmy v tenkých črevách a pečeni. Pravidelne masírovať oblasť tenkých čriev tlakom prstov, natierať švédskymi kvapkami (dostať v lekárni). Potierať aj každý druhý deň aspoň mesiac. Ďalej si robte obklady z čerstvo nakrájaných zemiakov na plátky a to raz do týždňa, aspoň 5 týždňov. Zemiaky priložiť na oblasť brucha aspoň na hodinu. Popíjať všetky druhy ovocných džúsov, ktoré sú poriadne horúce a prešli varom.
Pre oblasť pečene treba obklady z bravčových koží a mäsa raz do týždňa a zopakovať aspoň 5 krát. Nasadiť pečeňovú diétu: Zo stravy vylúčiť všetky salámy, údené a bravčové mäso a z nich varené polievky, ocot, mušt, víno, citróny, pomaranče, grapefruity, jahody a ich šťavy, čierne ríbezle, surové jabĺčka, zrnkovú kávu, čokoládu, kakao a včelí med, pretože tvoria kyseliny, ktoré chorá pečeň neznáša. Treba sa vyhýbať rybím konzervám, údeným rybám, strukovinám a alkoholu. Dovolené sú mliečne výrobky a jedlá z nich, šaláty prichutené kyslou smotanou, ľahké mäso – hydinové, teľacie, varená hovädzina, čerstvé alebo mrazené ryby, ľahko stráviteľná zelenina, jablkový kompót.
Piť varené čierne pivo a zajesť chlebom aspoň 8 krát v priebehu 5. týždňov. Tak isto robte tlaky rúk na oblasť pečene a to pravidelne.

Geriatrická liečba tuku tela
Treba odstrániť toxické modifikácie v tuku. Omývať 2 krát týždenne po dobou 5 týždňov celé telo čerstvým močom. Nechať pôsobiť 5 minút a potom poriadne poumývať mydlom celé telo. Bankovanie tela: zoberiete si menší pohár, podržíte ho otvorom dolu nad zapálenou sviečkou, aby sa spálil kyslík v pohári a rýchlo priložíte na telo. Necháte chvíľu pôsobiť. Robte tak na rôznych miestach tela (ruky, nohy, brucho, chrbát) raz do týždňa po dobu 5 týždňov.

Geriatrická liečba lymfatického systému
Lymfatický systém je pod silným stresom. Odporúčam, aby ste svoj hnev na ľudí doslova vyboxovali do vankúša až kým sa nevyčerpáte. Robte tak fyzicky každý deň a postupne iba v predstavách.

Po piatich týždňoch sa ozvite na kontrolu. Na liečbe nič nemeňte, je nastavená presne na vás. Nejasnosti konzultujte. Čítajte si Geriatrickú poradňu a hlavne prístup k pudu sebazáchovy.

 

Pridaj komentár