Požiadali ste ma, aby som zhodnotil váš postup v oblasti ozdravenia (A 851). Poľavujete a chýba vám nasadenie. Treba ďalšiu mobilizáciu a ísť k dokonalosti.

Geriatrická diagnostika 7. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky neurónové oblasti v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Hladina U vitamínu je dostatočná.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Výška E vitamínu je dostatočná.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Hladina C vitamínu cez kožu je nedostatočná. Treba ukladať na oblasť brucha narezanú mrkvu na polovičku, aj 5 kusov.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Bunky čiastočne modifikované, aby tvorili dlhovekejšie bunky. Delenie je dostatočné.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Bunky modifikované, aby tvorili dlhovekejšie bunky. Delenie je dostatočné.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Bunky iba málo modifikované, aby tvorili dlhovekejšie bunky. Delenie je dostatočné. Treba aplikovať čierny čaj spolu s jadrovým mydlom.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby modifikované bunky žiadne. Delenie je dostatočné. Treba položiť jadrové mydlo na oblasť pupku aj na hodinu.

Geriatrická diagnostika blanovitých útvarov: kyvadlo obkreslilo všetky. Stav buniek ako u 20 ročnej zdravej osoby. Bunky čiastočne modifikované, aby tvorili dlhovekejšie bunky. Modifikácia beží z blán svalov brucha a chrbta. Tie špeciálne bunky sú mobilné a odchádzajú do tuku tela. Treba podrviť kosti a mazľavé mydlo spolu aplikovať na telo, hĺbková masáž. Tak sa budú modifikovať aj blanovité bunky v ostatných blanách.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Bunky sú iba trochu modifikované, aby tvorili dlhovekejšie bunky. Delenie je dostatočné. Treba jadrové mydlo a maslo spolu spracovať na tele. Každý deň.

Geriatrická liečba hrubého čreva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Konečník ako u 10 ročnej zdravej osoby. Modifikácia prebieha. Liečba: zubná pasta s rastlinami, tvaroh, borovicové púčiky spolu zmiešať a obklady alebo natierať celé telo aj dvakrát do týždňa. Cieľ je obnova schopnosti deliť bunky konečníka.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: v tuku sa produkuje 44 000 užitočných látok pre telo. Modifikácie palcáky asi 20 ks. Natierať sa macerovanými bylinkami na očné, ušné a kožné choroby každý deň. Modifikácia dlaňovky na každý orgán: múmio natierať na telo ďalej. Modifikácia hviezdičky: ešte stále málo a nedokončené. Jadrové mydlo + čierny čaj + maslo, slanina, mäso, ovsené vločky, med. Každý deň niečo na celé telo. Modifikácie prerušované pásy – je ich dostatok, pôsobia hlavne proti chorobám kože. Predstavovať si v koži všetky druhy kožných chorôb. Dlhé pásy – je ich dosť, ale všetky smerujú do blán svalov. Treba dobudovať ďalšie. Modifikácie granátové jabĺčka –jedno je hotové, ostatné vo výstavbe. Prikladať na telo nešúpanú cibuľu, cesnak, zemiaky a ovocie. Obkladať sa celými plodmi. Modifikácia éčko – iba jedno, treba chodiť magnetom jemne po tele. Modifikácia špirála – žiadna. Prikladať nakrájané čerstvé zemiaky, kivi, banány.

Psyché: pud sebazáchovy nie je vaše dieťa, ale vaše božstvo na uctievanie. Máte pocit, že vy ste božstvo. Typická schizofrenická pozícia. Treba zvládnuť. Snové procesy vykopli geriatrický program mimo. Zlé programovanie do snov. Technika obrázkov jaskýň – prerobili ste ich na harmóniu a nie na liečbu. Technika obrázkov kostníc – skopali ste ich pod stôl. Máte z toho hrôzu. Technika obrázkov magnetov – dobrý vzťah. Pud sebazáchovy chcete nútiť, aby brzdil rast. To sa nerobí. Nemáte už potrebné nasadenie. Málo programovania. Ste príliš skromná a málo ambícií.

Geriatrická diagnostika hnedý tuk: kyvadlo ho neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 72. Sú tu uložené devastačné látky na podporu nežiaducich mikroorganizmov. Realizovať masáž lekárskym alkoholom celé telo. Šľahanie tela naklíčenými vetvičkami. Treba dať do poriadku.

Pridaj komentár