Mojím problémom je nespavosť, únava, pocit, akoby mi vo všetkých svaloch vrelo, pocit elektrickej paralýzy na povrchu tela, neschopnosť relaxovať, slabá komunikatívnosť.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel, čo sa deje s vašou psychikou. Celkovo ste vo vnútri zdravý a nemáte nič trvale poškodené, aby ste mali takéto psychické stavy. Psychická labilnosť má korene v podvedomí. Nechcete akceptovať, že ste iný ako ostatní a že sa musíte podriadiť svojmu podvedomiu, ktoré chce žiť všetko okolo kozmu. Môžete si vybrať, buď rešpektovať kozmické podvedomie, alebo sa spoľahnúť na psychiatra. No neverím, že to, čo som vám napísal, aj pochopíte. Ešte nikto, kto mal podobné problémy nepochopil, že musí žiť tak, ako je to zapísané v podvedomí.

Zdravotný stav
Celkovo je organizmus a fyzické telo v poriadku. Neurónové oblasti sú v poriadku, ale nedostatočne sa starajú o organizmus.

Psychický stav
Aurický obal je príliš vzdialený od fyzického tela a podvedomé obaly sú mimo telo. Už teraz je nutné navštíviť psychiatra.

Povaha
Máte netradičnú povahu. Psychické prejavy idú z orgánov tela, čo je typické pre ľudí s kozmickým vedomím. Bližšie o tomto vedomí v Kozmos sekcii. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá stráca postupne kontakt s realitou.

Sexus
Sexus povahy je umiestnený v oblasti hormonálnych žliaz. Charakterizuje to odmietanie všetkého, čo je nejako kozmické. Sexus centrum je v hormonálnych žľazách. Charakterizuje to obrázok osoby utekajúcej pred všetkým, čo je v kozme.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček. U bežných ľudí sú obaly vo vnútri tela, vy ich máte mimo a hovorí to o duševnej destabilizácii. Klinický obal máte, prežili ste klinickú smrť a do vás sa dostali spomienky človeka, ktorý mal kozmické vedomie a chcel sa reinkarnovať. Túžby obal obsahuje spomienky človeka, ktorý sa chcel zaoberať kozmickými svetmi. Mozoček obal obsahuje poslanie venovať sa astrológii a vedeckému bádaniu kozmu. Pokiaľ sa nevenujete kozmu, idete proti podvedomiu a robíte si problémy. Rodostrom obal obsahuje informácie ľudí, ktorí sa venovali kozmu a hviezdam. Všetky ďalšie obaly sú naplnené kozmickými spomienkami.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Veľký spor medzi tým, čo chcete vy a podvedomím, ktoré chce, aby ste sa venovali kozmickej problematike. Vy radšej volíte psychické problémy.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Žiť bežným spôsobom a zničiť svoje kozmické podvedomie. Zmeňte postoj.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Zúrivo tu ničíte všetko, čo súvisí s kozmickým vedomím.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď začnete naplno žiť všetko okolo kozmu.

Pridaj komentár