A 359 – Žijem v súlade s podvedomím? – 2005-03-19 20:13:52


Esoterika mě přitahuje, ale myslím, že mi není dáno proniknout dál. Seznámila jsem se se Silvovou metodou. Od listopadu 2004 zasvěcení do reiki 1. stupně. V současné době studuji reiki literaturu a vše o tomto směru. prosím o radu, chtěla bych zjistit, zda žiji v souladu se svým podvědomím, kam nasměrovat práci na sobě, čím se zabývat.

Saša Pueblo – Žijem v súlade s podvedomím? – 2005-03-19 20:14:51


 

Požiadali ste ma, aby som sa venoval vášmu podvedomiu z hľadiska duchovného rastu. V prvom rade je potrebné uvedomiť si, že máte netradičnú a jedinečnú psychiku. Máte v sebe informačné pole mrtvej sestry alebo dvojčaťa. Treba to zobrať a uvedomiť si, že patríte do špiritistickej rodiny. Študujte špiritizmus a nájdite vnútorný kontakt s dvojčaťom.

Zdravotný stav
Nenachádzam vážnejšie zdravotné problémy.

Psychický stav
Aurický obal sa nedrží pevne vášho fyzického tela a psychický stav je kolísavý. Niekedy zachádza až do nebezpečného pásma. Treba sa venovať stabilizácii psychického stavu.

Povaha
Ste hystericko-epilepticko-schizofrenicko- psychopatická povaha. Takéto rozdelenie a aktivita štyroch pováh je výnimočná. Nervový vzruch sa aktivizuje v ústnej dutine, temennom mozgu, mozočku a hrdle. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa vo všetkých povahách venuje ezoterike.

Sexualita povahy
Tak isto je otvorená v štyroch oblastiach ako povaha. Charakterizuje to obrázok sexuálneho predvádzania, určitej sexuálnej tvrdosti nad mužmi, ale aj mačacej nežnosti.

Pred narodením
Pociťujem, že ste sa v matke vyvíjali dve, ale potom sa to zaseklo. No vo vnútri vás cítiť dve duše. Stav mysle podobný ako u jednovaječných dvojčiat. Dvojitá psychika. To je mimoriadne vzácna psychika. Príjemne ma to potešilo.

Sexuálne centrum
Máte dve sexuálne centrá, jedno v hlave a druhé v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok dievčaťa, ktoré sa neustále hrá so svojím energetickým dvojčaťom. Vzájomné súperenie, ktorá bude lepšia.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v mozočku. Všetko je zdvojené, náboženské symboly, na konci dve postavy nábožensky ladených osôb. Pokiaľ sa venujete náboženstvu, tak šťastný osud a súzvuk s podvedomím.

Astrológia psychiky
Skúmam neuróny veľkého mozgu. Zbytočná snaha zbaviť sa vnútorného dvojčaťa. Treba prijať vnútorné spolužitie.

Astrológia planét
Skúmam oblasť stredného mozgu. Všade dve postavy, okolo veľa zvierat. Niektoré postavy sú oddelené. Je to vaša zbytočná aktivita. Zastavte to a uvedomte si, že vo vašom tele žije ďalšie vedomie. To je tak, ako keď žijú spolu jednovaječné dvojčatá. Nemôžu sa rozísť, ináč trápenie a nešťastie.

Snová astrológia
Skúmam vaše sny. Snažíte sa v nich utiecť svojmu vnútornému dvojčaťu. Treba to odmietnuť.

Rodová karma
V rode veľa problémových pôrodov a deformácií počas vývoja plodu.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie podvedomie vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: zamilovanie do svojho vnútra. Povrchová vzrušivosť: do svojho vnútra. Pohlavná vzrušivosť: je orientovaná von. Citová vzrušivosť: do seba.

Špiritistické vedomie
Tento stav vašej psychiky možno nazvať aj špiritistický, ale jedinečne vytvorený.

Saša Pueblo

Pridaj komentár