Zaujímam sa o zdravie a duchovný rast. Postupne som zmenila niektoré svoje návyky(3 roky nefajčím, rok nejem mäso). Snažím sa pracovať aj so svojimi občasnými psychickými problémami, ktorými sú hlavne strach, vina a obavy. Trápi ma nižšie sebavedomie.

Nahliadol som do vášho podvedomia. Rád by som konštatoval, že je všetko v poriadku. Bohužiaľ, váš zdravotný stav závisí od prijatia a realizovania toho, čo máte v podvedomí.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo neurónové oblasti. Zatiaľ disharmonický stav. Kyvadlo ďalej neobkreslilo nervové dráhy tela, slezinu, obličky, tenké črevá. V tele je veľa nežiaducich mikroorganizmov. V tele sa tvorí málo celkovej biochémie. Mali by ste sa začať aktívne zaujímať o svoj zdravotný stav.

Psychický stav
Aurický obal sa dlhodobo uvoľňuje od tela a zase sa vracia k telu. Podvedomé obaly sú dlhodobo vysunuté z tela von. Dlhodobo nestabilný psychický stav.

Povaha
Ste usadená v mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Ľudia tu usadení vnímajú svet ako znaky a značky, tak ako kabalistickí ezoterici židovského pôvodu.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na prírodné znaky. Povrchová vzrušivosť: na mužské telo. Pohlavná vzrušivosť: na mužské pohlavie. Citová vzrušivosť: znaky a značky.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.

V 4. roku sa vám vytvorili obaly v znakoch – anjelské diamantové znaky. Túžby obal obsahuje znak, ktorý keď prekódujeme, hovorí o židovskej kultúre. Mozoček poslanie obsahuje znak a rozkódovanie hovorí o štúdiu židovskej kultúry a histórie. Niečo ako archeológia. Rodostrom obal obsahuje znak – osoba z vášho rodu, ktorá sa zaujímala o dejiny židovského národa. Šaman obal obsahuje židovské znaky a tradície židovských bratov Slnka. 7 obalov obsahuje znaky kabaly a židovského písma. Po rozkódovaní hovoria o zvláštnej ľudskej psychike a vstupe do zvláštnej dimenzie ľudského bytia.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Nezáujem a neochota žiť to, čo máte v podvedomí. Z toho vyplývajúce nepríjemnosti, zdravotné aj osudové. Podvedomie vám veľmi tvrdo pripomenie, čo je vaše poslanie. Neodporúčam stavať sa proti podvedomiu.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Odmietate židovské korene a robíte si z toho v snoch „dobrý deň“.

Riziká budúcnosti
Pokiaľ nebudete žiť to, čo máte v podvedomí, nepríjemnosti rôzneho druhu sú možné.

REAKCIA NA PROFIL

Ďakujem Vám, že ste si na mňa našiel čas a vypracoval mi veštecký profil.
Čo by ste mi odporučil robiť pre nápravu súčasného zdravotného a psychického stavu?
Čo sa týka židovského podvedomia – s židovskou kultúrou som sa počas svojho života vobec nestretla… ani si nie som vedomá žiadnych snov na túto tému.Ako žiť to, čo mám v podvedomí, keď netuším, čo tam je?Vopred ďakujem za odpoveď.

Môžem vám vypracovat detailný zdravotný profil a návrh na nápravu. Čo sa týka podvedomia, teraz už viete, čo máte v podvedomí.

Pridaj komentár