Zdá sa mi, že sa mi tento rok ukončila jedna kapitola v mojom živote a preto ma zaujíma zhodnotenie tejto kapitoly- v čom sa mi mení život, ako aj budúcnosť – ktorým smerom by som sa mal vydať resp. od ktorých vecí sa odosobniť a naopak, na čom viac popracovať.

Veštecky som sa pozrel do vášho podvedomia. Našiel som talentovanú osobu, ktorej talent rodičia nepochopili a spravili z vás čudáka. Skúste nájsť cestu do svojej jedinečnosti a naučte sa ju aj žiť.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky časti a orgány v poriadku. Celkovo dobrý zdravotný stav.

Psychický stav
Aurický obal nie je tesne okolo fyzického tela, ale je zúžený okolo žalúdka. Hovoríme o zúženom vedomí. Podvedomé obaly sú v tele. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá funguje na rezonanciách a má otvorenú dimenziu prenikať svojou psychikou do mikrosveta molekúl a atómov. Nie štandardná psychika.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na ženské telo. Povrchová vzrušivosť: na ženské telo. Pohlavná vzrušivosť: na ženské orgány. Citová vzrušivosť: na psychické túlanie sa mikrosvetom.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
V 4. roku života sa u vás vytvorili zlatisté anjelské sféry. Pozitívny vplyv. Túžby obal obsahuje informácie o osobe, ktorá skúmala atómové štruktúry. Mozoček poslanie obsahuje venovať sa hudbe, výskumu zvukov, hlbokej hudobnej teórii na rezonanciách a nie melódiách. Rodostrom obal obsahuje záznam o predkovi, ktorý už v stredoveku hlásal niečo ako teóriu relativity a štruktúr mikrosveta. Mimoriadne vzdelaný a talentovaný jedinec. Bohužiaľ, vtedy nepochopený. Zvierací obal obsahuje všetko o kmitaní, vibrovaní a rezonovaní prírody. Šaman obal obsahuje zápis o šamanovi, ktorý vnímal svet ako rezonanciu a pulzáciu. Dokázal svojou psychikou chodiť do mikrosveta. 7 obalov obsahuje všetko o výskume zvuku.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Celkovo cítiť problém v tom, že sa potrebujete rozvinúť na túto podvedomú úroveň. Cítiť nesprávne výchovné podnety na otvorenie geniality, ktorú v sebe nosíte. Rodičia to považovali za čudáctvo a tak sa k vám aj správali.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Potrebujete mať pri sebe osobnosť, ktorá otvorí, čo v sebe máte a dá vám istotu správneho smeru.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Tu ukladáte všetko múdre, čo vyprodukujete. Teda svoju genialitu žijete v snoch. Skúste to dostať von na svetlo božie.

Hviezdy, šťastný osud
Keď vstúpite do seba a otvoríte si to, čo vo vás výchovou potlačili.

REAKCIA NA PROFIL

Chcem sa Vám v prvom rade poďakovať za vypracovanie vešt. profilu, ktorý ma aj istým spôsobom prekvapil. Na mladosť si nedokážem spomenúť, aby som to dokázal objektívne zhodnotiť, v každom prípade si pamätám, že v predškolskom veku som bol nadanejší ako ostatné deti (ako napr. že som čítal skôr ako som nastúpil do školy a pod.) Veľmi rád by som spravil to, čo píšete (vstúpiť do seba, objaviť v sebe ako vravíte talent) – pretože sám také niečo cítim- len neviem akým spôsobom, akými činmi, aké by mali byť prvé kroky atď .. v skratke povedané -Ako? Ďakujem Vám.

Máte niekoľko možností. Začať chodiť na moje prednášky a naučiť sa ovládnuť svoje podvedomie a svoje schopnosti. Možné sú osobné stretnutia v Bratislave. Vhodné terapie na ovládnutie svojich schopností. Čítanie mojich stránok a následné konzultácie.

POSTUP TERAPIÍ

Problém zúženého vedomia
V prvom rade sa začať pravidelne koncentrovať do vnútra svojho tela na orgány. Koncentrácia tak, ako keby ste chceli počúvať, ochutnávať, hmatať, čuchať svoje orgány. Sadnúť si a koncentrovať sa na orgány. Hovoriť si, že slezina, žalúdok, obličky, pečeň, črevá, pľúca, srdce, kosti, svaly, tuk, koža sú vašou súčasťou a ste to vy osobne. Ja som srdce, ja som mozog, ja som koža. Nedovoliť predstavu, že ste iba jeden orgán napríklad pečeň. Musíte byť každý orgán tela naraz. Cvičiť pravidelne každý deň aspoň pol hodinu. Celkovo tri mesiace.

Problém zúženej psychiky
Sadnete si a pohnete rukou, alebo nohou, alebo hlavou a skoncentrujete sa na zmenu polohy svojho tela. Postupne urobíte rôzne pohyby či už v sede, ľahu, alebo v stoji, prípadne za chôdze. Spravíte pohyb, zastavíte to a skoncentrujete sa na tento druh  pohybu. Znovu pohyb a znehybnenie. Máte pocit, že po pohybe stuhnete ako socha a zase pohyb. Robiť tak dvakrát do týždňa po pol hodine asi tri mesiace.

Problém zúženej jemnej motoriky
Zoberiete si pero a začnete písať. Napíšte vetu a skoncentrujte sa na každé písmeno vo vete osobitne, predstavíte si to v hlave znovu napísané. Zase ďalšiu vetu a znovu predstava písmen v hlave. Robte tak dvakrát týždenne po pol hodine asi tri mesiace. Texty si vyberajte intuitívne podľa obtiažnosti textu.

Problém zúženého priestoru okolo seba
Kúpte si sadu pingpongových loptičiek alebo aj menšie guličky asi tak 20 kusov. Sadnite si na stoličku a guličky poukladáte okolo seba v rôznych vzdialenostiach. Postupne sa koncentrujete z jednej loptičky na druhú a v predstave máte imaginárne ruky, ktorými sa z hlavy za loptičkami naťahujete. Vlastné ruky máte za chrbtom a loptičky sa snažíte chytiť v predstave. Loptičky vždy rozložte ináč, na zem, na predmety a do rôznych výšok. Cvičiť dvakrát týždenne po pol hodine, 3 mesiace.

Problém vášho talentu
Zoberte si knižky o fyzikálnych vlastnostiach zvuku a všetko začnite študovať. Teória zvuku a všetko okolo (knižnica alebo predajňa).

 

Pridaj komentár