Môj problém je, že asi dva alebo tri krát do roka mávam príšerné bolesti hlavy až takého rozsahu, že každý menší pohyb, zvuk alebo troška svetla mi spôsobuje ešte väčšie bolesti. Navštívil som neurológa, ktorý nakoniec usúdil, že môj problém spočíva v nadmerných stresoch v práci.

Vešteckými metódami som sa pozrel do vášho psychického podvedomia. Našiel som tu bohužiaľ, devastačné pochody a otvorenie sveta mŕtvych. Bude dobre sa zamyslieť, čo s tým a ako to ovládnuť. Táto dimenzia vášho vnútra sa nedá zavrieť ani vyliečiť. No dá sa to pochopiť a ovládnuť meditačne.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky orgány a časti tela v poriadku. Teda v tejto oblasti nemožno hľadať príčiny vášho stavu. Biochemicky vyrobí vaše telo pre bežnú činnosť iba polovicu potrebnej chémie denne. Bežní ľudia 100 litrov, vy iba 50 litrov. Pre činnosť mozgu treba vyrobiť denne minimálne 40 litrov, vy vyrobíte tiež iba polovicu. Teda telo nie je schopné vyrobiť dostatok látok. Látky sa musia vyrábať priebežne a tu môžu nastať problémy, keď nedokážete vyrobiť dostatok látok a kolabujete.

Psychický stav
Aurický obal je dlhodobo až príliš vzdialený od vášho tela, aj podvedomé obaly sú mimo telo. Teda už teraz je potrebná tabletková liečba u psychiatra a rozsiahle psychoterapie. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa psychicky prepadla do sveta spomienok mŕtvych ľudí a zvierat. Hovorí sa tomu aj svet špiritizmu, komunikácia s mŕtvymi spomienkami ľudí.

Povaha
Psychicky ste usadený v gangliách lymfatického riečišťa. Tu usadení ľudia mávajú zvláštne stavy. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorej môže prísť hocikedy zle.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na svet mŕtvych a život v tejto dimenzii. Povrchová vzrušivosť: hrobné miesta a kríže. Pohlavná vzrušivosť: nekomentujem. Citová vzrušivosť: na hroby a mŕtvych ľudí. Riziková sexualita a sexuálne podvedomie.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
Obaly máte mimo telo. Prežili ste klinickú smrť a máte v sebe veľa informačných polí mŕtvych ľudí. Treba sa naučiť psychohygienu špiritistu, ako žiť s touto dimenziou. Túžby obal obsahuje záznam o osobe, ktorá nenávidela všetko okolo cintorínov. Mozoček obal hovorí o poslaní, ktoré máte realizovať a to je silná klasická náboženská cesta pre dnešné náboženstvo laikov. No to odmietate a ide to proti vám. Anjelské sféry máte čierne a deštruktívne. Rodostrom obal obsahuje zápis o ezoterikovi, ktorý sa venoval špiritizmu a zošalel. Zvierací obal obsahuje spomienky mŕtvych zvierat. Eros obal obsahuje nekrofíliu. Šaman obal obsahuje rituály s mŕtvymi osobami.

Pred narodením
Už počas embryonálneho vývoja bol na vás silný negatívny vplyv osôb rómskeho pôvodu. Niekto si neželal vaše šťastie a šťastie vašej matky.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Okolo vás sú sivasté a čierne anjelské sféry, zámerný zásah iných osôb. Vytvorilo to spojku do sveta mŕtvych spomienok.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Cítiť snahu dostať sa z tohto stavu a spraviť, čo treba.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Aktívne obrazy rómskeho sveta a ničiace procesy.

Duchovná úroveň
Zámerne je okolo vás vytvorená čiernota, ale v pôvodne sú okolo vás biele kvietky. Teda morálka a etika vám majú čo povedať. Z toho dôvodu je možnosť vám aj pomôcť.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď sa vydáte na hlbokú duchovnú cestu. Spoznáte, čo ste, čo máte otvorené, ovládnete to a zmeníte svoj osud.

 

Pridaj komentár