Vždy sa mi podarilo to, čo som si zaumienila. Vraj som bola od detstva na seba aj na okolie tvrdá. Neprestalo sa mi dariť, no spozorovala som na sebe, že nie som na nič z toho, čo som dosiahla, skutočne vnútorne hrdá. Vlastne všetko, čo robím, robím preto, aby som sa zapáčila otcovi. Jednoducho viem, že bez toho, aby som znovu našla a uvedomila si svoju hodnotu, si s ľuďmi úprimné vzťahy nevytvorím. Ale ako ju znovu nájsť? Poraďte mi, ako mám byť šťastná.

Pri ponorení do vášho podvedomia som našiel výrazný vplyv židovskej kultúry. Bohužiaľ, tento vedome aj podvedome odmietate a chcete si žiť po svojom a to nie je rozumné.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky oblasti tela v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal je dlhodobo okolo fyzického tela, aj podvedomé obaly sú v tele. Dlhodobo stabilný psychický stav.

Povaha
Ste netradične usadená v zadnej časti hlavy, kde sa nachádza mozoček. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá cez mozoček skenuje všetok svet okolo seba. Mozoček by mal skenovať hlavne vnútro tela po fyzickej stránke a starať sa o proces spomínania si na to, čo ste zažili. Takéto vedomie z mozočku majú hlavne osoby so židovskými predkami. Je málo ľudí usadených psychicky v tejto oblasti. Vo vnútri mozgu je všetko u nich zapísané v znakoch.

Sexus
Sexus povahy je usadený v mozočku. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má sklony ku geometrii, lingvistike ako náuke o písmenách. Sexus centrum je usadený v mozočku a charakterizuje to obrázok dievčatka a detskej psychiky, ktorá ešte neprešla do dospeláckej psychiky.
Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na Starý zákon a dejiny židovského národa. Povrchová vzrušivosť: na židovských mužov. Pohlavná vzrušivosť: na mužov. Citová vzrušivosť: židovstvo.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
V 4. roku ste dostali anjelské sféry šamanov. Dostali ste ich čierne. Teda v živote budete inklinovať k tomu, aby ste problémy riešili negatívne a deštruktívne voči sebe aj okoliu. Máte v sebe z magma záznamov Zeme o ľudskej činnosti obrazy duševne chorých jedincov. Túžby obal obsahuje židovské dejiny. Mozoček obal obsahuje poslanie a to je hudba a folklór na židovský spôsob. Rodostrom obal obsahuje spomienky na ortodoxnú židovskú vieru. Eros obal obsahuje problémovú sexualitu a určité blokácie. Šaman obal obsahuje záznam o uctievačovi znakov v jaskyni. 7 obalov obsahuje kabalistické spisy.

Pred narodením
Niektoré vývojové štádiá prebehli veľmi rýchlo a dlho ste boli v poslednom štádiu embryonálneho vývoja. Nasávali ste silne poznatky a múdrosti ľudstva.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Nechcete žiť to, čo máte v podvedomí. Tvrdo vediete súboj s podvedomím, čo môže mať za následok životné nepríjemnosti a nezdary. Ľudia, ktorí vedú s podvedomím vojnu, si to užijú v negatívnom slova zmysle.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Aj tu vnímam, ako vám podvedomie zväzuje ruky a možnosti.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Aj v snoch bojujete s podvedomím a tu nad vami podvedomie vyhráva, máte z toho strach.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď pochopíte, že máte korene v židovskej kabale a budete sa vedieť podriadiť podvedomiu.

Pridaj komentár