Okolo mojich 30. rokov som meditovala podľa Silvovej metódy, teda spala som aj nespala a 3x ma v tom stave navštívili „mimozemšťania“. Čo si myslíte vy? Je to vtedajší výplod mojej fantázie a útek z reality pred bývalým manželom?

Na začiatku skúmania vášho podvedomia som sa potešil, že budem mať možnosť skúmať niektorú kozmickú inteligenciu. Bohužiaľ, našiel som vo vás iba prebujnenú fantáziu. Skutočný kontakt s kozmickými inteligenciami organického pôvodu je možný, ale na to by ste museli mať kozmické vedomie, prípadne by ste museli prežiť klinickú smrť a mať veľký mozog nastavený do sveta mŕtvych. Alebo by ste počas embryonálneho vývoja museli dostať do seba informačné pole zo sveta mŕtvych, ktoré žilo niekde v inej oblasti kozmu. No toto nemáte, a teda máte svoje fantázie a to je veľká škoda.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal je príliš vzdialený od fyzického tela a ešte ďalej máte podvedomé obaly. Už teraz je potrebná psychologická liečba a zvážte liečbu u psychiatra pomocou tabletiek.

Povaha
Ste psychicky usadená v gangliách okolo orgánov. Ide o drobné zhluky neurónov na riadenie orgánov. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má prebujnenú fantáziu a žije vo svojich fantáziách o mimozemských civilizáciách. Bohužiaľ, nemáte pravý kontakt na tento fenomén.

Sexus
Sexus povahy je usadený v gangliách. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá si rada číta sci fi a potom fantazíruje. Sexus centrum je klasicky usadené v podbruší. Viac domov, deti ako kariéra.
Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na predstavy o mimozemšťanoch. Povrchová vzrušivosť: nechať si do seba napichať zariadenia. Pohlavná vzrušivosť: mať deti s mimozemšťanom. Citová vzrušivosť: vaša prebujnená fantázia. Je mi to moc ľúto.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
V 4. roku ste dostali šamanské obaly anjelov. Tieto vo vás chýbajú a sú nahradené náboženskými predstavami o anjeloch. V 12. roku ste dostali ďalšie obaly. Túžby obal je záznam osoby, ktorá žila v Grécku a túžila lietať ako anjel, no iba fantázie. Mozoček obal poslania obsahuje zápis o duševne chorej osobe, ktorá musí v živote bojovať o svoje duševné zdravie. Rodostrom obal obsahuje zápis o predkovi, ktorý písal komiksy. Eros obal obsahuje záznam o únose mimozemšťanmi ako vašu fantáziu. 7 obalov obsahuje zápisy zo sci fi knižiek sveta. Bohužiaľ, všetko iba fantázie o kozmických inteligenciách.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Nežijete plne so svojím podvedomím, ale žijete ešte hlbšie vo svojich fantáziách.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Máte poškodený snový archív, nemáte tu žiadne zápisy.

Riziká budúcnosti
Zostanete vo svojich fantáziách o kozmických inteligenciách.

Pridaj komentár