V živote sa mi dejú dosť zvláštne veci, všetko, čo sa deje okolo mňa, sú samé náhody a mám viac smoly ako šťastia, ale vždy to nejako zvládnem. Chcela by som vedieť, prečo?

Požiadali ste ma, aby som veštecky nahliadol do vášho podvedomia. Pohľad ma potešil, lebo som našiel jedinečný židovský odkaz. No váš postoj k tomu, čo vám osud nadelil, ma nepotešil. Je na vás, ako sa so svojím podvedomím vysporiadate. No nie je rozumné mať vlastné podvedomie v pozícii nepriateľa. Skúste zmeniť prístup k tomu, čo máte v sebe.

Zdravotný stav
Slabé miesta sú nervový systém a lymfatický systém. Ale iba disharmonický stav, nie chorobné stavy. Hormonálne žľazy a hlavne hypofýza nie sú v dobrej kondícii. Začínajúca chorobnosť, ale zatiaľ nič akútne, ani vážne.

Psychický stav
Aurický obal nie je usadený okolo tela a je zúžený do oblasti hlavy. Teda už teraz by boli vhodné psychoterapie. Charakterizuje vás obrázok osoby, ktorá odmieta vonkajší svet a chce sa vrátiť do lona matky. Takéto zúžené chápanie sveta treba zastaviť a mať chuť žiť svet dospelých.

Povaha
Psychicky ste usadená v mozočku, čo je celkom atypické. Takéto psychické usadenia majú osoby so židovskou tradíciou alebo židovskou výchovou. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá chce žiť v sebe a duchovne a vonkajší svet odmieta.

Sexuálne podvedomie
Diagnostikujem tu vaše sexuálne podvedomie, ktoré vzniklo počas detstva. Celková vzrušivosť: na znaky a geometrické tvary. Povrchová vzrušivosť: na geometrické odtlačky na tele. Pohlavná vzrušivosť: na geometriu. Citová vzrušivosť: geometrické umenie. Celkovo veľmi nevhodné sexuálne podvedomie pre partnerské vzťahy, ale pre hlboké duchovno výborné. Nemali by ste sa usilovať o bežný partnerský život.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života ste dostali anjelské sféry detských dyslektikov, ale boli zlikvidované. Boli to anjelské sféry diamantovej hustoty. Teraz nemáte žiadne anjelské sféry a ani si ich neželáte a nechcete. Chcete byť v sebe ako embryo. V 12. roku ste dostali ďalšie obaly do podvedomia. Máte v nich všade geometriu, lingvistiku a hlavne židovské dejiny a písmo. V 7. obaloch máte všetko o židovských tradíciách. Mali by ste žiť silne židovstvom a kabalou.

Embryonálny vývoj
Bol poznamenaný silnou prítomnosťou sveta mŕtvych a odovzdaním židovskej tradície.

Chromozómová história
Vaše chromozómy majú základ v strednej Európe a nikdy sa neoslabili. Sú extrémne silné a súvisia s génmi hlbokej habánskej keramickej tradície siahajúcej až do praveku. Dá sa povedať, že sú to najstaršie gény ľudstva vôbec a civilizácie, čo je zaujímavé.

Génové predpoklady
Génové reťazce sú extrémne uvoľnené a je nutnosť žiť ezotericky. Pokiaľ nebudete žiť duchovne, dostanete útoky zo strany podvedomia.

Astrológia 7. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Nemáte záujem o svoje podvedomie a najradšej by ste sa ho zbavili a prijali kresťanstvo. Vaše podvedomie je momentálne váš najväčší nepriateľ a bez podvedomia a rešpektovania podvedomia šťastná veľmi nebudete. Je nerozumné viesť s podvedomím takýto súboj.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Aj v snoch odmietate svoje židovské podvedomie, židovské tradície a kreslíte si obrazce podľa svojej fantázie a radosti.

Hviezdy, šťastný osud
Má v rukách vaše podvedomie a zatiaľ vám ho nehodlá poskytnúť.

Pridaj komentár