Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia. Nebol to práve príjemný veštecký výkon. Objavil som u vás židovské tradície so svojou jedinečnosťou, ale aj nešťastným osudom. Mali by ste sa viac spojiť so svojím podvedomím a nájsť si cestu k židovským tradíciám.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo tuk tela, ktorý má produkovať minimálne 20 užitočných látok pre telo. Váš tuk produkuje 4 druhy toxických látok. Kyvadlo neobkreslilo maternicu a pohlavné orgány, v ktorých je zápalový proces. Ostatné v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela a je dlhodobo dobre ukotvený. Podvedomé obaly sú v tele. Štandardný psychický stav.

Povaha
Je netradične usadená psychickými prejavmi čisto v mozočku. Takéto osoby vnímajú svet ako geometrické tvary. Charakterizuje to obrázok osoby schopnej premýšľať o svete a hľadať dokonalé schémy fungovania. Hľadanie geometrickej dokonalosti.

Sexus
Sexus povahy je usadený v gangliách kože. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorej sexuálny prejav je miešaný s náboženstvom. Sexus centrum je umiestnené v hlave a naznačuje viac na pracovné ambície ako rodina a deti. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorej myseľ funguje v kabalistických spisoch so snahou privlastniť si duchovné veci cez znaky pre svoju radosť. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na kabalu, znaky a židovské tradície. Povrchová vzrušivosť: povrch ľudskej kože pokreslený na japonský spôsob. Pohlavná vzrušivosť: na veľké kabalistické znaky. Citová vzrušivosť: do zápisov v magmatických poliach Zeme o živote ľudí. Celkovo problematická sexualita a problémové vzťahy s partnerom.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
V 4.roku boli vytvorené anjelské obaly a to čierne anjelské sféry. Často konáte premýšľate negatívnym spôsobom. V 12. roku boli vytvorené ďalšie podvedomé obaly. Aura okolo tela obsahuje plno geometrických znakov z kabaly. V aure sú aj spomienky mŕtvych detí, ktoré negatívne pôsobia na osud blízkych osôb. Túžby obal obsahuje spomienky osoby židovského pôvodu z koncentračného tábora, ktorá objavila lásku k Bohu. Mozoček obal obsahuje poslanie – záchrana ľudí na misiách a lekárska starostlivosť. Pokiaľ sa venujete oblasti medicíny, tak šťastný osud. Rodostrom obal obsahuje spomienky židovských predkov, ktorí boli silne ortodoxne veriaci. Eros obal obsahuje záznam o láske k Bohu cez znaky a písmená. Šaman obal obsahuje záznamy z magických rituálov Starého zákona. 7 obalov spolu obsahuje poznatky z kabalistickej praxe, ktorá hľadá vo všetkom dokonalosť.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Vo vás je spor medzi židovským spôsobom života a bežným životom. Agresívne reagujete na požiadavky podvedomia, čo nepríjemne vplýva na ľudí vo vašom okolí.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Chcete žiť bežným spôsobom a štandardom.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Vyčerpanosť a únava, neschopnosť prijať požiadavky podvedomia. Máte pocit, že to by bolo skoro ako znásilnenie. Zážitky niektorej osoby z koncentračného tábora.

Duchovná úroveň
Bohužiaľ, okolo vás sú príliš čierne obrazce. Často využívate ľudí okolo seba vo svoj prospech.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď prijmete židovské tradície a čistotu vzťahu k Bohu na tento spôsob.

Pridaj komentár