Požiadali ste ma, aby som sa znovu pozrel na váš zdravotný stav. Od posledného diagnostikovania sa váš zdravotný stav naďalej zhoršuje. Mali by ste zmeniť prístup voči svojmu zdraviu a previesť preventívnu liečbu.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo neobkreslilo neurónové oblasti v mieche. Stupeň chorobnosti 42, čo je už začínajúca chorobnosť. V danej oblasti sa môžu udiať deštruktívne zmeny, pokiaľ sa nebudete aktívne venovať liečbe. Značný prepad U vitamínu celkovo. Uložená toxicita a celkovo sa organizmus o danú oblasť nestará.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: v organizme sa ukladajú toxické látky a hlavne v oblasti miechy a chrbtice. Treba túto oblasť detoxikovať.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo odmietlo obkresliť nervovú sústavu. Stupeň chorobnosti 14, čo je disharmonický stav. Silný nedostatok vitamínu E, aj ostatných vitamínov, neporiadok a chaos. Organizmus sa nedostatočne stará o údržbu tejto oblasti.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika hormonálnej sústavy, biochémia tela: kyvadlo obkreslilo oblasti hormonálnych žliaz v poriadku. Činnosť je dostatočná a preniká všade. Tvorba biochémie v mozgu pre psychické pochody je dlhodobo nedostatočná, má sa tvoriť okolo 40 litrov, u vás je to približne polovica. Psychická únava je možná. Vnímam silnú pasivitu bielej hmoty mozgovej. Stupeň chorobnosti 24, čo je disharmonický stav. Zlý obeh kyslíka do mozgu. Kyslík zostáva až príliš v tele. Telo produkuje asi 200 l chemických tekutín denne, čo je príliš málo. Vhodné dychové terapie.

Diagnostika mozgovomiešny mok, tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: kyvadlo neobkreslilo pečeň. Stupeň chorobnosti 24, čo je disharmónia. Na povrchu pečene bunky pozmenili svoju činnosť na špeciálnu likvidáciu toxických látok. Obličky kyvadlo neobkreslilo, stupeň chorobnosti 32, čo je disharmonický stav. V samotných obličkách je veľa toxických látok. Vhodná detoxikácia. Kyvadlo neobkreslilo tukový orgán. Ukladanie toxicity. Netvorí užitočné látky pre telo. kyvadlo neobkreslilo oblasť maternice a pohlavných orgánov. Stupeň chorobnosti 24, čo je disharmonický stav. Uložená toxicita.

Diagnostika imunitná: imunita voči zhubným bunkám a mikroorganizmom je dostatočná.

REAKCIA NA PROFIL

Chcela by som vás poprosiť o vypracovanie postupu preventívnej resp. aktívnej liečby zameranej na detoxikáciu môjho organizmu a zlepšenie zdravotného stavu. Veštecký profil ma vôbec nepotešil a preto by som na tom chcela zapracovať všetkými možnými spôsobmi. Za odpoveď Vám vopred ďakujem.

Postup liečby

Terapia neurónových oblastí: v prvom rade treba obnoviť kapacitu pľúc dychovými cvičeniami. Šport – fitnes a pod. a zámerné predýchanie. Dostať do tela kyslík a rozvádzať ho do celého tela. Do stravy pridať brusnicové kompóty a džemy. Tiež čučoriedky. Raz týždenne zjesť tanier nastrúhanej kapusty upravenej ako šalát.

Terapia nervstva tela: masáž tela olejčekmi s obsahom E vitamínu. Užívanie komplexu minerálov a vitamínov – Zelený zdroj. Do stravy pridať rôzne druhy semiačok – tekvicové, slnečnicové, mandle, orechy, lieskovce a pod. Užívať nervový čaj, bežne ho dostať v lekárni.

Terapia pečene: do stravy na určitý čas pridať hovädzie steaky, tatársky biftek so surovými vajíčkami, surová čerstvá ryba hneď po zabití. Obklady okolo pečene z tekvice. Raz za týždeň, spolu trikrát.

Terapia obličiek: pravidelne niekoľko mesiacov chodievajte do sauny, potenie. Klasické bylinkové čaje na obličky.

Terapia maternice: kúpte si bylinky na liečbu ženských problémov. Spravte si vrecúško z hustej látky, nasypte doň bylinky a prikladajte si večer na oblasť podbrušia niekoľko mesiacov.

Detoxikácia organizmu: solárium a pravidelné plávanie alebo močenie vo vani s prídavkami do kúpeľa na dobrú pohodu.

Prihláste sa na kontrolu o dva mesiace.

Pridaj komentár