Momentálny stav v manželstve je výsledkom dlhodobého vývoja, prapríčinou je podľa mňa to, že sa k sebe nehodíme a manželstvo bolo vlastne omylom. Prispieva k tomu aj mimomanželský vzťah manžela s inou ženou, ktorý rešpektujem.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel veštecky na váš vzťah. Skutočne ste sa postarali, aby ste žili ako dvaja cudzí ľudia, ktorí potrhali všetky spoločné väzby. Je to až neuveriteľné, ako sa dá obojstranne popracovať na tom, aby vás nič spoločne neviazalo. Aj napriek tomu vaše spoločné existovanie je vám aj partnerovi na prospech. Tak si svorne nažívajte v nezáujme o seba. Každopádne psychika partnera je netradičná a mimoriadne komplikovaná.

Zdravotný stav ona
Mali by ste sa zaujímať o svoj zdravotný stav, najhorším miestom sú pľúca. V tele sú drobné zápalové procesy a baktérií viac ako treba.

Zdravotný stav on
Celkovo v dobrom zdravotnom stave. Mal by sa zaujímať o štítnu žľazu.

Psychický stav ona
Aurický obal je dobre ukotvený okolo fyzického tela. Psychika je štandardná.

Psychický stav on
Aurický obal nie je dostatočne ukotvený okolo fyzického tela a naznačuje určité psychické problémy, ktoré by bolo vhodné riešiť. Pociťujem zvláštnu psychiku.

Povaha ona
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obraz nekľudnej a aktívnej osoby, ktorá je smutná zo svojho života.

Povaha on
Je epileptická povaha bioenergeticky usadená v temennom mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má určité psychické problémy. Ako keby nevnímal dostatočne reálne, čo sa okolo neho deje. Príliš utiahnutý do seba. Strach zo žien. Záujem iba o seba. Silne rozvinutá duchovná osoba. Málokedy sa dá s takouto osobou stretnúť.

Sexuálne podvedomie ona
Celková vzrušivosť: na prácu. Povrchová vzrušivosť: na prácu. Pohlavná vzrušivosť: nejasná. Citová vzrušivosť: na prácu.

Sexuálne podvedomie on
Celková vzrušivosť: zvláštna a nejasná. Povrchová vzrušivosť: uzatvorenosť. Pohlavná vzrušivosť: nejasná a problémová. Citová vzrušivosť: na históriu.

Celkovo máte obidvaja nevhodné sexuálne podvedomie na vytvorenie hlbších citových väzieb.

Aký je človek ona
Ste pozitívne mysliaca a konajúca osoba.

Aký je človek on
Je pozitívne mysliaci.

Láska
Vy máte stav lásky, on stav harmónie.

Predstava o partnerstve ona
Vo vnútri si nesiete predstavu harmonického vzťahu. Teda teraz už máte viac.

Predstava o partnerstve on
On si niesol z rodičovského domu predstavu, že vo vzťahu bude deštruovaný a tým partnerku spraví šťastnou. Teda váš vzťah ho robí lepším a šťastnejším.

Ostatné vzťahy sú skutočne založené na nezávislom žití jednej aj druhej osoby. Zdá sa, že vás už nič vnútorne nespája. Ani jeden ani druhý nemáte o vzájomné vzťahy záujem.

Pridaj komentár