Mám partnerský problém, neschopnosť spolu vydržať s manželkou, napriek snahe udržať manželstvo a láske, ale bolestivej – tieto pocity sú obojstranné ( predpokladám), máme 1 dieťa, manželka pracuje v zahraničí. Ja sa neviem ovládať, manželka má hlavu v oblakoch. Ja som praktický, ona podľa mňa nie, ja vážim význam slova, ona nie. Keby to písala ona, tak budú asi všetky chyby len u mňa. Ale mala by pravdu, mám ich dosť. Mňa hnevá, že ona má chyby tiež, ale je neschopná akejkoľvek sebakritiky.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na váš vzájomný vzťah. Už dávno som nerobil taký zaujímavý profil. Na jednej strane niečo žensky erotomanské, na druhej strane mních. Váš vzťah je komplikovaný práve tým, že vaše podvedomie vás núti, aby ste sa venovali meditáciám. Tomuto vplyvu sa neubránite a už teraz vám robí nepríjemnosti v partnerských vzťahoch, rodinných vzťahoch a tiež vám motá hlavu v pracovných veciach. Keď je tento tlak neznesiteľný, tak hľadáte meditácie. Dajte si vypracovať osobný veštecký profil, aby ste zistili, čo chce vaša duša.

Zdravotný stav on
Celkovo dobrý zdravotný stav.

Zdravotný stav ona
Trvalo poškodená činnosť hormonálnych žliaz. Problémové orgány: žalúdok, pečeň, slezina, lymfatické uzliny. Najhoršie miesto v tele je pečeň. Riziková imunita. Zle fungujúce neurónové oblasti v mozgu a mieche. Celkovo problémové zdravie.

Psychický stav on
Aurický obal je pevne ukotvený okolo tela. Štandardný psychický stav.

Psychický stav ona
Aurický obal je vysunutý a naznačuje na psychické problémy, ktoré by mal riešiť psychológ. Ľahko sa uráža, reaguje neprimerane. Niekedy je mimo úplne a zle vníma realitu.

Povaha on
Ste hysterická povaha usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok agilnej a vytrvalej osoby, ktorá koná náhle a spontánne. Veľa koná a menej myslí. Húževnatosť a výdrž. Celkovo pozitívnosť.

Povaha ona
Je silne hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorej idú trvale sexuálne energie. Cítiť neustály tok orgastickej energie. To spôsobuje chorľavosť a čudné psychické stavy. Neustále bežia predstavy sexu a milovania. Riziko psychických problémov vysoké.

Sexuálne podvedomie on
Skúmam vplyv rodičov v detstve na vytvorenie najhlbších citov. Celková vzrušivosť: na ezoterické tajomstvá. Povrchová vzrušivosť: na ženy. Pohlavná vzrušivosť: na ženy, ale aj neistota. Citová vzrušivosť: ezoterika.

Sexuálne podvedomie ona
Celková vzrušivosť: na sex a sex. Povrchová vzrušivosť: na sex. Pohlavná vzrušivosť: sex na všetky spôsoby. Citová vzrušivosť: na sexuálne obrazy a časopisy. Mohlo by sa opatrne hovoriť o erotománii.

Aký je človek on
Aura je okrúhla, ste pozitívny človek.

Aký je človek ona
Aura je ostrá a hranatá mnohokrát. Bohužiaľ, negatíve ladená osoba.

Láska
Ide o vzťah dvoch bielych vrán. Chýba prvok harmónie a láska. Priťahuje vás niečo magické a nevypočítateľné. Silné živočíšne puto.

Akú ma predstavu o partnerstve ona
Dve biele vrany.

Akú ma predstavu o partnerstve on
Harmónia a chcete partnerku spraviť šťastnou a zamilovanou.

Nezávislosť on
Silné tendencie byť nezávislý a to dôrazne. Problémová oblasť. Z vašej strany nechuť sa pripútať.

Ona
Chce rovnoprávnosť, romantiku, byť ako detičky, ako kamaráti, chce byť symbiotická, objektívna a sebecká. No vy nechcete hlbší vzťah, ako keby to vaše ezoterické vnútro nechcelo a nútilo vás ísť na duchovno. Žiť ako mních.

Pridaj komentár