Casto mam pocit, ze mam dve osobnosti, dva hlasy / proste rozmyslam duplicitne nie v zmysle nerozhodnosti, ale ako by som pocula seba a nasledne nejaky vyssi hlas / slova su obmedzujuce na vysvetlenie.
Mam vystudovane dve vysoke skoly, neviem sa najst a zaroven mam pocit, ze viem, len si to nechcem pripustit.

Pri nahliadnutí do vášho podvedomia môžem skonštatovať, že ste v podstate fantastická duša, ale náhody a okolnosti vám nepriali. Všetko sa odohralo vtedy, keď ste do toho nemohli zasiahnuť. Skúste to pochopiť a zbaviť sa osudovosti. Pre šťastný osud by bolo rozumné vstúpiť do svojho vnútorného sveta a spraviť tam poriadok.

Zdravotný stav
Preventívne pozornosť treba venovať obličkám a srdcu. Ináč v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal je dobre ukotvený k fyzickému telu. Nie je psychický problém.

Povaha
Máte rozvinuté vyššie vedomie, ktoré je energeticky usadené v šedej kôre spánkových lalokov. Bežne býva usadené v ústnej dutine a ide o hysterickú povahu. Charakterizuje to obrázok ambicióznej osoby, ktorá si nechce vymieňať informácie a chce na tom získať viac ako ostatní. Temno. Ďalej máte otvorenú psychopatickú povahu. Bežne ju ľudia majú otvorenú v hlasivkách. Vy ju máte posunutú do šedej kôry predného mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá chce podrobne skúmať rôzne prejavy. Hovorí sa tomu technologická myseľ. Zase nechuť spolupracovať a nechať si všetko pre seba. To nie je rozumné a v konečnom dôsledku vás to spraví neúspešnou. Schizofrenickú povahu, ktorá je bioenergeticky usadená v mozočku, nemáte rozvinutú. Ani epileptickú povahu, ktorá sídli v temennom mozgu. Na určenie osobnosti tu používam psychiatrický kľúč. Základom je patológia a jej forma a stupeň prejavu. Podrobnejšie v Psyché škole na stránke.

Sexualita povahy
Mám pocit, ako keby bola vyhasnutá. Charakterizujú to nasledovné obrazy: cintorín, pohreb, duše mŕtvych. Kult popolnicových kultúr. Tvorba sexuálnej bioenergie nie je dobrá.

Pred narodením
Počas tehotenstva na vás pôsobili silné náboženské vplyvy z náboženských stavieb. Bohužiaľ hlavne uvoľnené emócie negatívnych ľudských postojov. Kostoly sú tejto bioenergie plné. Spôsobilo to tvorbu vyššieho vedomia na povrchu šedej kôry mozgovej.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v hlave a z hľadiska sexuologického možno hovoriť o mužatkovskej psychike. Teda ambície a túžby niečo dosiahnuť, niečo znamenať. Rodina a deti sú na okraji záujmu. Príliš dravý a bezcitný prístup. Skúste dosahovať v záujme seba ciele s čo najmenším ubližovaním. Presun vedomia na šedú kôru spôsobuje bezcitnosť. Treba si to uvedomiť a zbrzďovať.

Astrológia sudičky
Skúmam neuróny mozočku z roviny hlbokého podvedomia. Ide o špeciálnu vešteckú techniku prieniku do neurónov. Čierne deštruktívne postavy a na konci magická ritualistika. Ambicióznosť a problémovosť. V živote vás čaká nemalé úsilie na ovládnutie a ukočírovanie vlastných deštruktívnych sklonov.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov a hlavný problém danej osoby. Objavujú sa tu obrazy znechutenia nad deťmi, nezáujem o ženské pudy a inštinkty dávať život.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Objavuje sa deštruktívny obraz astrologickej bohyne Venuše. Dláždi vám cestu úspechu, ale aj totálnej samoty. Dosiahnete úspech, ale treba za to zaplatiť.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie. Neustále sa tu vedie súboj medzi ľudskosťou a kariérou za každú cenu. Položte si otázku, čo vyhrá a prečo?

Rodová karma
Skúmam oblasť vplyvu rodostromu na váš terajší osud. Všetko je zanesené negatívnymi náboženskými emóciami a zlom ľudí, ktorí spravili zlé skutky. Mal by tu byť vplyv fantasticky šťastnej a láskavej ženy. Karmické vplyvy a nenávisť voči kráse je tu cítiť a to silne.

Pôrod
Na astrálnej alebo hlbinnej úrovni bol sprevádzaný náboženskými obradmi a deštruktívnosťou. Silné vplyvy z koncentračného tábora. Niekto sa očistil od svojich hriechov v spovednici a prešlo to do vás. Vaša matka bola počas tehotenstva v nepravú chvíľu na nepravom mieste.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas detstva vplyvom rodičov. Celková vzrušivosť, pohlavná vzrušivosť, povrchová vzrušivosť: nekomentujem. Citová vzrušivosť: cintorín a mŕtve duše. Celkovo je táto oblasť tiež zasiahnutá zhodou okolností.

Traumatické udalosti
Vy osobne ste traumou pre každé dieťa, každú tehotnú ženu. Osudový zásah počas tehotenstva matky.

Duchovná úroveň
Abnormálne vyvinutá morálka a etika. Nebezpečná línia. Príliš morálni jedinci to potom preháňajú a ťažko odpúšťajú aj malé priestupky.

Hviezdy, osud
Iba keď sa vysporiadate s osudovosťou.

Špiritistické vedomie
V podvedomí funguje pole mŕtveho dieťaťa z koncentračného tábora a utrpenie matky, ktorá tu zahynula.

Pridaj komentár