A 109 – Zhodnem sa s partnerom? – 2004-05-25 16:49:37


Prosím o Vase vyjadrenie aka vysoka je zhoda s mojim partnerom. Ma vela vynimocnych vlastnosti, ale nepaci sa mi, ze je niekedy az prili rozohneny – krici a stalo sa ze mi skaredo vynadal, pritom viem ze ma velmi miluje. Nechce mi ublizovat, ale tvrdi ze ked sa podobna situacia zopakuje, tak to urobi znova.

Saša Pueblo – Zhodnem sa s partnerom? – 2004-05-25 16:51:15


Partnerský veštecký profil

Zdravie vy
Problematická je oblasť vašich kolien, a to hlavne ľavé koleno. Je to oblasť, kde sa môžu vyskytnúť zdravotné problémy.
Zdravie priateľ
Problémy môžu nastať v zadnej časti mozgu a tiež v oblasti obličiek. Priateľ asi nie je po zdravotnej stránke celkom v poriadku. Môže to mať vplyv na jeho správanie.
Psychika vy
Po psychickej stránke v poriadku.
Psychika priateľ
Nie je úplne v poriadku, nereaguje adekvátne.
Povaha vy
Ste hysterická povaha usadená bioenergeticky v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok starostlivej osoby, ktorá to až preháňa, je večne ustarostená a čaká vždy to najhoršie.
Povaha priateľ
Je hysterická povaha usadená bioenergeticky v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa snaží zastierať svoje zdravotné a psychické disharmónie.
Sexuálne podvedomie vy
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas detstva. Celková vzrušivosť: na chorých ľudí. Povrchová vzrušivosť: na veci okolo chorých ľudí. Pohlavná vzrušivosť: nekomentujem. Citová vzrušivosť: k zvieratám.
Sexuálne podvedomie priateľ
Celková vzrušivosť: na ženy. Povrchová vzrušivosť: na ženy. Pohlavná vzrušivosť: na ženy. Citová vzrušivosť: kvety a krása.
Keď to zhodnotím, tak medzi vami sú bloky na vytvorenie hlbších citových väzieb. Skôr je to spolužitie zdravotnej sestričky a chorého pacienta.
Traumatické udalosti vy
Trauma z detstva, keď niekto z rodiny zomieral a vy ste sa na to dlhotrvajúce zomieranie museli pozerať.
Vzájomný vzťah
Je narušený a speje k ďalším problémom. Mali by ste sa hlavne z vašej strany zamyslieť, ako ďalej, aby nenarastali stavy deštrukcie.
Celkovo: Aby ste vo vzťahu získali znovu harmóniu a kľud, je potrebné, aby ste sa nad sebou zamysleli a zmenili postoj voči priateľovi. Skúste mu viac porozumieť, vytvoriť lepšiu atmosféru a uzavrieť novú dohodu, ako váš vzťah harmonizovať a naplniť láskou a nie deštrukciou. Saša Pueblo

Pridaj komentár