A 110 – Reiki – 2004-05-25 17:20:45


Venujem sa Reiki, chcem si ho rozvijat, pravidelne cvicit. Mozete mi poradit, ci mam na to predpoklady?

Saša Pueblo – Reiki – 2004-05-25 17:22:15


Veštecký profil
Zdravotný stav: problémová je vaša pečeň a oblasť kostrče.
Psychický stav: automatickou kresbou skúmam aurický obal. Je posunutý čiastočne mimo vás a naznačuje na nestabilné psychické prostredie.
Povaha
Ste hystericko-schizofrenická povaha, bioenergeticky usadená v ústnej dutine a v mozočku. Charakterizujú to obrazy osoby, ktorá sedí na motorke a neustále pridáva plyn s cieľom ublížiť si. Druhý obraz je osoba, ktorá sa chce vzorne starať o svojich blízkych a je z toho mimoriadne šťastná.
Sexualita povahy
Je klasicky európska, bioenergeticky uložená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok ženskosti, starostlivosti o seba.
Sexuálne centrum
Je umiestnené v podbruší a naznačuje na klasicky ženské prvky správania ako je starostlivosť o najbližších a príjemné pocity zo svojej ženskosti. Láskavá zasnenosť.
Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v zadnej časti hlavy, konkrétne v mozočku. Nachádzam tu obrazy ľudí s kosťami a na konci je šaman. Táto konštelácia naznačuje na mimoriadne schopnosti v oblasti liečiteľstva, ktoré sú využívané pre najbližších, ale je tu túžba byť na prospech ďalším.
Astrológia psychiky
Skúmam neuróny veľkého mozgu. Nachádzam tu vašu postavu a veľa detí, ktoré sú šťastné a zdravé.
Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu a tu nachádzam konšteláciu psychických planét a to hlavne veľkú planétu Merkur, ktorá šíri všade, kde prídete, radosť a porozumenie. Tak isto vás vedie k tomu, aby ste spoznali zákutia svojej duše.
Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš terajší spôsob života. Postava z II. svetovej vojny, vojenský lekár, ktorý mal na starosti vojenské siroty. Láskavá a šťastná osoba.
Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas raného detstva. Celková vzrušivosť: na mladých mužov. Povrchová vzrušivosť: tak isto. Pohlavná vzrušivosť: na mužské pohlavné orgány. Citová vzrušivosť: k deťom. Celkovo štandardné sexuálne podvedomie.
Traumatické oblasti
Zažili ste ako dieťa šok, ked pred vašimi očami niekto surovo zabil zviera. Tak isto ťažko nesiete zabíjanie zvierat. Vytvára to dalšie traumatické zážitky.
Duchovná úroveň
Ste osoba, ktorá si ctí ľudské ideály ako je láska, súcit, radosť, ochota iným pomôcť. Keďže máte dobré povahové vlastnosti, môžete dobre vplývať na iných ľudí, aj Reiki energiou. Saša Pueblo

Pridaj komentár