V decembri mi vyoperovali zhubný melanóm (podľa výsledkov histológie) a prosila by som vás o radu, či začať s breussovou diétou alebo nie, prípadne po vypracovaní zdravotného profilu Vás poprosím o návrh liečby (Vaše liečebné postupy, ktoré ste vypracovali pred rokmi pre môjho syna, mu pomohli nielen po zdravotnej, ale aj po psychickej stránke – za čo som Vám stále veľmi vďačná).

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, čo sa deje v organizme po odstránení melanómu. Rád by som priniesol pozitívne informácie, ale bohužiaľ, sú varujúce. Príčinou vašich onkologických problémov sú vírusy z domácich zvierat, ktoré sa bežne nedostanú do tela. Problémom je riziko zlyhania imunitného systému. Cesta musí viesť k imunológovi, mikrobiológovi a liečbe kostnej drene.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo neobkreslilo 3 až 7 vrstiev neurónov na povrchu šedej kôry veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, brušného mozgu a ganglií. Stupeň chorobnosti je 40-50, čo je iba rané štádium ochorenia lekársky ťažko zistiteľné. Príčina sú jednoznačne vírusy.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo neobkreslilo kostnú dreň v poriadku. Stupeň chorobnosti je 70-80, čo je už rozbehnutá chorobnosť. Príčina chorobnosti: napadnutie vírusmi. Zmeny na bielych krvinkách a celkovo oslabená imunita.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo neobkreslilo nervový uzol v mozgu ani hlavné nervové dráhy. Stupeň chorobnosti je 60-70, čo je bežiaca chorobnosť. Príčina chorobnosti je zúrivá ochrana nervových buniek voči vírusom, ktoré bežne prenášajú domáce zvieratá. Ale do vás prenikajú cez kožu a všetkými otvormi tela. Nedostatočná imunitná ochrana.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, hormonálnej sústavy, trávenia, orgánov a častí tela: zase vírusové ochorenie a to všade v tele.

Diagnostika imunitná: celková imunita je hlboko pod hranicou minima s hrozbou celkového zlyhania. Vírusy a mikroorganizmy prenikajú voľne do organizmu. Biele krvinky a ich zložky účinkujú neskoro, slabo a pôsobia agresívne aj voči vhodným mikroorganizmom v tráviacom trakte. Množstvo neštandardných buniek je predimenzované. Najväčšie hrozby koža, ale aj ďalšie oblasti tela. Odporúčam trvalé sledovanie a vyhodnocovanie stavu u lekárov. Bunky v rôznych oblastiach tela môžu pri delení degenerovať na rôzne zvieracie bunky. V oblasti aktívnej rakoviny sa degenerovali na niečo ako chrobačie bunky a to sú už onko bunky. Takéto trendy sú na viacerých miestach kože, ale aj orgánov. Treba riešiť mikrobiológiu a imunitu. Šanca je v spolupráci s imunologickým lekárskym pracoviskom a alternatívnou podporou.
Na požiadanie vám rád vypracujem podrobnejšiu diagnostiku kostnej drene.

Pridaj komentár