Na jednej strane žijem tak, ako si to spoločnosť vyžaduje a na druhej strane sa takému životu bránim. Robím veci, ktoré musím, alebo ktoré sa odo mňa očakávajú namiesto toho, aby som žila tak, ako „chcem“. Možno nie som dosť odvážna, alebo sa bojím, že keď pôjdem za tým, čo chcem a náhodou to dosiahnem, že neunesiem tú zodpovednosť šťastie si zaslúžiť, obhájiť a správne s ním naložiť. Myslím, že mám aj veľký problém niekoho si pripustiť k telu a dať ľuďom šancu.

Požiadali ste ma, aby som veštecky prešetril vašu osobu. Našiel som hlboký svet ezoteriky a informácie o ezoterických predkoch. Teda vaše podvedomie je hlboko ezoterické a medituje si za vás, teda za vaše ľudské ja. Pokiaľ chcete v živote presadiť svoje ľudské plány, môžete tak spraviť iba tým, že sa budete zaujímať o veci ezoterické. A potom vám podvedomie dovolí aj niečo bežne ľudské.

Zdravotný stav
Nenašiel som nič vážnejšie choré.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela, psychika je štandardná.

Povaha
Mimoriadne ste psychicky usadená vo veľkom mozgu, strednom mozgu, mozočku, mieche, brušnom mozgu a gangliách. Bežne sú ľudia usadení iba v jednej z týchto oblastí. Tento stav je zvláštny a výnimočný.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: ezoterické knihy. Všade ezoterika a znovu ezoterika. Teda neštandardné sexuálne podvedomie.

Stav obalov podvedomia
Vytvárajú sa v tele človeka v 12. roku života. Obsahujú množstvo osobností ezoteriky a túžbu po ezoterike.

Anjelské sféry
Vytvárajú sa v 4. roku života. Máte celú paletu anjelských sfér, čo ste nemohli získať bežne a museli ste aktívne niečo meditovať.

Chromozómová história
Chromozómy prešli púť zo spodnej časti Afriky cez Egypt, Malú Áziu, Turecko do strednej Európy. Charakterizuje ich silné egyptské obdobie života vašich predkov, ktorí sa spolčovali v tajných spolkoch a pestovali jedinečné duchovno. Toto preráža do vášho ľudského vedomia.

Génové reťazce
Sú extrémne roztiahnuté v chromozómoch, a teda nutnosť žiť ezotericky. Vy nemáte záujem alebo je tu ľahostajnosť k podvedomiu. Podvedomie je mimoriadne silné a naberá ezoteriku za vás, či chcete, alebo nie. Bude rozumné pridať sa k podvedomiu, pokiaľ nechcete mať životné problémy. Mali by ste žiť ezotericky, no je na vás, ako sa rozhodnete.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Aj v snovej rovine prebieha ezoterika a nedovolí vám realizovať bežné veci, pokiaľ sa nepohnete smerom k ezoterike.

Hviezdy, šťastný osud
Pokiaľ si chcete v živote splniť určité túžby, tak musíte ísť cez ezoteriku a svoje vnútro.

Kolektívne vedomie
Toto je uložené v mieche. Naznačuje, že vo vašom rode hlboko do minulosti bolo mnoho vynikajúcich ezotericky ladených predkov. Ezoteriku máte jednoducho v krvi, ako sa hovorí.

Pridaj komentár