Chcel by som vás požiadať o diagnostikovanie. Mám vysoký očný tlak, chorý žalúdok, kĺby, psychika je nestabilná.

Požiadali ste ma, aby som veštecky zhodnotil váš zdravotný stav. Máte 65 rokov a váš zdravotný stav nie je dobrý a prechádza do rizikových oblastí. Musím konštatovať, že sa o svoje zdravie príliš nestaráte a nechávate všetko na osud.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo neobkreslilo ani jednu neurónovú oblasť. Stupeň chorobnosti je 60-70, čo je mierne bežiaca chorobnosť. Zanášanie neurónov cholesterolom a celkovo mastnými kyselinami.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo neobkreslilo kostnú dreň nikde v tele. Stupeň chorobnosti je 40, čo je rané štádium chorobnosti. Príčina chorobnosti je nedostatok biologického železa celkovo. Zlé trávenie. Odporúčam užívať biologické železo.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Na mnohých miestach v systéme ciev a žíl tvorenie upchávok. Ide o organické bunky. Príčina: vysoká tvorba testosterónu. Odporúčam užívať prírodný hormonálny prípravok pre mužov.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo neobkreslilo nervový uzol v hlave, ani nervové dráhy, nervové zakončenia sú rozstrapkané. Stupeň chorobnosti je 90, čo je už lekársky zistiteľná bežiaca choroba. Príčina choroby: decimovanie nervstva mikroorganizmami. Žijú v rybníkoch a napádajú kožu rýb.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Lymfatické uzliny napadli mikroorganizmy z lesných zvierat.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo neobkreslilo hormonálne žľazy. Rizikové sú nadobličky a hrozba onkologického ochorenia. Bunky sa geneticky pozmenili na bunky podobné myšacím. Teda poškodené delenie a rozmnožovanie buniek.

Diagnostika tráviaceho systému: kyvadlo obkreslilo slinné žľazy, žalúdok, žlčník a pankreas. Neobkreslilo tenké črevo. Stupeň chorobnosti je 100, čo je bežiaca chorobnosť. Príčina choroby sú nežiaduce mikroorganizmy hubovitého charakteru. Je potrebná imunitná liečba.

Diagnostika orgánov a častí tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku, aj kĺby, aj keď je tu veľa disharmonických stavov. Do stravy si pridajte dary mora a aj lastúry. Alebo prípravok na kĺby z morských lastúr.

Diagnostika imunitná: celkovo je poškodená s hrozbou úplného zlyhania. V tele je veľa nevhodných mikroorganizmov. Príčina ochorenia v kostnej dreni a poškodená tvorba základných bielych krviniek. Začnite užívať železo, vápnik a treba doživotnú imunologickú liečbu.

Diagnostika vysokého krvného tlaku: vnímam poškodené bunky v predĺženej mieche, kde je centrum riadenia krvného tlaku. Doživotne treba užívať lieky na vysoký krvný tlak.

Diagnostika psyché: celkovo je poškodená psychika. Zúžené vedomie všetko zničiť a zabíjať zvieratá. Potrebujete starostlivosť psychiatra a tabletkovú liečbu.

Pridaj komentár