Na pravidelnej gynekologickej prehliadke po pol roku mi lekár povedal, že mám cca 4 cm cystu na pravom vaječníku. Zaujíma ma, či sa dá nejakým spôsobom cysty zbaviť. Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš zdravotný stav. A urobili ste dobre, že ste sa dali zdiagnostikovať. Organizmus sa pomaly blíži k 50–ke a je potrebné nastaviť ho na ďalších 10 rokov.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku, veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miechu, brušný mozog a ganglie. Tiež všetky chromozómy v bunkách orgánov tela okrem chromozómov v pľúcnych bunkách. Stupeň chorobnosti je 70. Príčina chorobnosti je uloženie azbestových toxínov.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabšie miesta sú pľúca a hrubé črevo.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo neobkreslilo nervovú sústavu v poriadku. Stupeň chorobnosti je 60, čo je pozvoľna sa rozbiehajúca chorobnosť. Príčina chorobnosti je v oblasti tenkých čriev. Telo je celkovo zle vyživované a trpí podvýživou. Tenké črevá nedodávajú do tela dostatok živín.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: kyvadlo neobkreslilo lymfatické riečište. Stupeň chorobnosti je 60, čo je pozvoľna sa rozbiehajúca chorobnosť. Príčina chorobnosti je vo vnútri buniek riečišťa. Stav podvýživy a hladovania buniek.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo hypofýzu, epifýzu, štítnu žľazu, prištítne telieska, nadobličky a vaječníky. Oblasť vaječníkov iba disharmonická a celkovo vaječníky v poriadku.

Diagnostika tráviaceho systému: kyvadlo obkreslilo slinné žľazy, žalúdok, pečeň, pankreas, hrubé črevo. Neobkreslilo tenké črevá. Stupeň chorobnosti je 70, čo je už bežiaca chorobnosť. Príčinou chorobnosti je nevhodná mikroflóra žalúdka. Tento stav je spôsobený poškodením zbytkov detskej žľazy pri hrudnej kosti. Organizmus môže za ňu vytvoriť náhradu v kostnej dreni alebo v okostici, ale zatiaľ tak nespravil. Nižšie zložky bielych krviniek sa tvoria v malom množstve. Celkovo je imunita nedostatočná.

Diagnostika orgánov a častí tela: kyvadlo obkreslilo všetky ostatné orgány tela, chrupavky neboli obkreslené. Stupeň chorobnosti chrupaviek a platničiek je 100, čo je už bežiaca chorobnosť. Nedostatočná tvorba chrupavkovitých buniek. Príčina ochorenia je nevhodná produkcia hormónov, ich množstvo a vyváženosť. Prílišné rozdiely v produkcii hormónov v jednotlivých oblastiach, čo sa dá pripísať už bežiacim procesom klimaktéria a destabilizácie hormonálnej sústavy. Náhradná tvorba hormónov v tele nebola realizovaná a ani tukové bunky sa nezmenili na producentov náhradných hormonálnych žliaz.

Diagnostika imunitná: celkovo je imunita poškodená, nedostatočná a v tele je plno nevhodných mikroorganizmov, ktoré poškodzujú organizmus. Počet buniek, ktoré nie sú pod kontrolou imunitného systému, narastá.

REAKCIA NA PROFIL

Prečítala som si spôsoby liečby v Geriatrickej poradni a myslím si, že by som to zvládla. Budem rada, ak sa mi ozvete, ako mám ďalej postupovať. Cením si, že mi venujete svoj drahocenný čas a verím, že budem opäť zdravotne v poriadku. Ešte raz, veľká vďaka.

POSTUP LIEČBY

Geriatrická liečba 6 neurónových oblastí: v prvom rade pojedať varené gaštany alebo gaštanové pyré. Týždenne zjesť tri 250 g balenia gaštanového pyré. Robiť tak 2 mesiace. Tak isto časťou pyré pošúchať celé telo a osprchovať, spravte tak aspoň 5 krát. Organizmus takto odstráni azbestové toxíny.

Geriatrická liečba nervového systému: asi dva mesiace popíjať čistý medový čaj a do toho pár kvapiek propolisu, tak isto popíjať po kvapkách medovinu (alkoholický nápoj). Môže byť aj bylinková. Dostať kúpiť v obchodoch.

Geriatrická liečba lymfatického riečišťa: spravte si kúpeľ s vývarom z ihličia. Postup: nasekáte si konáriky ihličnatých stromov asi za igelitku. Dáte ich do starého hrnca, zalejete vodou a povaríte asi 10 minút. Precedený vývar nalejete do vane s teplou vodou, kúpeľ trvá asi 20 minút. Zrealizujete 3 krát za dva mesiace. Pri kúpeli nebuďte sama doma, nech vás niekto dozoruje.

Geriatrická liečba hormonálna sústava: kúpte si mydlo na pranie a 3 krát týždenne si ním namydlite celé telo a osprchovať. Praktizovať trvalo aj jeden rok.

Geriatrická liečba trávenie: kúpte si rôzne drobné minerály. Hlavne také priezračné. Nahrejte ich nad sviečkou, aby boli teplé a ukladajte intuitívne na telo. Pozor, aby neboli príliš horúce. Minerál držte pinzetou apod. Opáliť nad sviečkou a prikladať na telo. Spravte tak 2 krát za 2 mesiace.

Geriatrická liečba kĺbové spoje: začnite užívať prípravok natural Hrt denne pol tobolky. Tobolku otvoríte a polovicu odsypete. Polovica ide do tela a polovica sa vtrie na kožu okolo kĺbových spojov. Pokiaľ by vám bolo zle od tohto lieku, treba znížiť dávky, ale pokračovať. Využívať jedno balenie.

Geriatrická liečba imunitná: kúpte si Zelený zdroj a užívajte jednu tabletku denne.

Prihláste sa na kontrolu o dva mesiace. Akékoľvek nejasnosti prosím konzultujte, aj keby sa niečo vyskytlo v priebehu liečby.

Pridaj komentár