Chcela by som vás poprosiť o vypracovanie geriatrického profilu, aby som mohla popracovať na sebe aj v tejto oblasti.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika orgánov a častí tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika imunitná: imunitný systém je nestabilný, vo vnútri je množstvo mikroorganizmov. Riziková oblasť.

Diagnostika psychiky: psychika je stabilná.

Treba vypracovať podrobnejšiu diagnostiku imunitného systému.

REAKCIA NA PROFIL

Dobrý deň pán Saša,
ďakujem za vypracovanie diagnostiky, som rada, že v podstate je všetko v poriadku. S imunitou mám problém celý život, verím že časom sa aj to upraví.

IMUNITNÝ PROFIL

Požiadali ste ma, aby som po celkovom zdiagnostikovaní zdravia podrobne prešetril celkovú imunitu organizmu. Musím konštatovať, že je nedostatočná a treba to akútne riešiť. Na dôvažok cestujete po svete a máte v sebe zbierku všeličoho aj poriadne rizikové. A to nechcem v žiadnom prípade strašiť. Odporúčam rozsiahlu liečbu. V kostiach sú aktuálne aj onkologické riziká. Kostné bunky, mäkká zložka je geneticky pozmenená na bunky podobné myšacím, čo sú nepriaznivé genetické zmeny.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo kostnú dreň v poriadku. Teda nie je vážne chorá. Bunky majú poškodené orgániky, chromozómy sú postáčané, génové retiazky silne zatočené, molekulárna štruktúra rozpadané guličky. Atómová, časticová oblasť je slabá. Teda na bunkovej úrovni nepriaznivé správy. Dcérske bunky sa delia príliš pomaly. Veľa ich je zlikvidovaných z dôvodu zlého delenia, tak isto ako základné bunky kostnej drene sú destabilizované na všetkých úrovniach.
Celková tvorba bielych krviniek je nedostatočná. Biele krvinky neurofilné, eosinofilné, bazofilné a monocyty majú zmenený tvar. Tak isto chromozómy, gény, génové sekvencie a molekulárna úroveň sú poškodené. Zvlášť sú poškodené génové sekvencie. Majú tendenciu netvoriť biele krvinky. T a B lymfocytov je relatívne dostatok. Detská žľaza, kde by sa mali aktivizovať, je značne poškodená. Kódovanie je nedostatočné a chaotické. Organizmus by mal vytvoriť náhradu v tele. Asi to budú svaly, kde by sa mali náhradne kódovať. Ďalšia tvorba buniek T a B lymfocytov je chaotická a neúčinná. Teda ide o imunoblasty, plazmatické bunky, makrofágy a dalšie. Imunoglobíny strážia iba kostnú dreň, čo je málo.

Geriatrická diagnostika mikrobiálna: v organizme je množstvo nežiaducich mikroorganizmov a sú medzi nimi aj nebezpečné. Našťastie v latentnom stave. Organizmus blokuje ich zobudenie. Mikroorganizmy prenikajú masívne cez kožu rovno do tela. Dýchacie cesty: nevhodné mikroorganizmy a vírusy poškodzujú vnútro buniek. Tráviaci trakt: mikroorganizmy skôr ako kvasinky a nie mikroflóra na trávenie. Hrubé črevo: agresívne baktérie, ktoré spôsobujú vnútrobunkové zápaly. Obličky: nachádza sa tu huba, riziková oblasť. Lymfatická mriežka od ústnej dutiny, dýchacích ciest, žalúdka, tenkého a hrubého čreva „spí“. Vírusy ju paralyzovali.

Geriatrická diagnostika onkologická: onkologické riziko je v oblasti bielej kostnej hmoty. Faktor rizika je vysoký, stupeň 120, čo treba akútne riešiť.

Geriatrická diagnostika celková: imunita je celkovo oslabená a poškodená, no nie zlyhaná. Urýchlene treba liečiť.

POSTUP LIEČBY

Geriatrická liečba imunologická: V prvom rade saunovanie v suchej pare. Otužovanie striedaním horúcej a studenej vody. Pobyt vo vysokohorskom prostredí prípadne inhalovanie výparov z ihličia stromov. Zvariť hrsť ihličia, zakryť sa dekou a nad hrncom inhalovať pary. Robte tak skoro každý deň po dobu 2 mesiacov. Každý deň zapáľte v miestnosti aromalampu a dávajte do nej olejčeky z ihličnatých stromov. Do sviečky dávať kúsky živice z borovice. Stačí narezať kôru borovice a živica vytečie. Prípadne zoškrabať z poškodených stromov, môže byť aj zaschnutá. Užívať včeliu kašičku, propolis, med, ale aj medovicu, ktorá je z kvetov stromov. Tak isto popíjať medovinu. Pravidelne silne predýchať celé telo pri použití strojov v posilňovni. Každý týždeň raz počas dvoch mesiacov. Zohnať od včelára mŕtve včely asi 20 kusov, po vysušení rozdrviť na prach a množstvo, ktoré zodpovedá jednej včele našúchať na telo. Za dva mesiace použiť 20 kusov. Prihláste sa na kontrolu o dva mesiace.

Pridaj komentár