Trápi ma chronický kašeľ, astma, približne 5-ročný nález v ľavom pľúcnom laloku veľkosti orecha (nerozširuje sa), nadváha, bolesti kĺbov. Vopred ďakujem za diagnostiku.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, čo sa deje vo vašom organizme (vek 49 rokov). Možno konštatovať, že nie ste vo vnútri stavaná na dlhý život, ale váš organizmus dokázal vytvoriť nové náhrady. Takto vytvoril nové bunky hormonálnych žliaz. Na tenkom čreve spravil novú vrstvu tráviacich buniek. Pozmenil čiastočne tukové bunky a produkujú do tela 10 000 užitočných látok. No zatiaľ si neporadil so starnutím pečene. Ale vnútorný systém samoliečby v brušnom mozgu naznačuje, že je schopný tak spraviť.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika tráviaceho systému: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika orgánov a častí tela: kyvadlo obkreslilo mozog, pľúca, srdce, obličky, tenké črevá, hrubé črevá, maternicu a svaly. Neobkreslilo pečeň. Stupeň chorobnosti je 60. Pečeň sa nestačí regenerovať a časť už pracuje nedostatočne. V pečeni bežia bežné procesy starnutia. Pečeň nedokáže do tela dodávať, čo treba, chýbajú aj spaľovače tuku. Čiastočnú náhradu spravil organizmus v tukových bunkách, ktoré produkujú 10 000 užitočných látok, ktoré už pečeň nevyrába. No v organizme máte zvláštny systém tvoriť náhradné orgány a časti tela. Tak ste si zachránili tenké črevo a hormonálne žľazy. Máte otvorený systém vnútorného liečenia cez brušný mozog v črevách. Mohol by zreparovať pečeň. Bolo by potrebné vhodnou liečbou povzbudiť obnovu pečene. Vaše vnútro to neodmieta.

Diagnostika imunitná: všetko v poriadku, biele krvinky pracujú dostatočne.

Pridaj komentár