Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, ako ste si chudnutím rozladili biochémiu tela a tak isto k tomu prispeli antikoncepčné kúry proti otehotneniu. Odporúčam dať biochémiu do poriadku a chudnúť so zdravým rozumom.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesta sú ganglie okolo štítnej žľazy. Stav buniek ako u 90 ročnej zdravej osoby. Organizmus sa nestará poriadne o neurónové bunky.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo neobkreslilo v poriadku. Stupeň chorobnosti je 60, čo je bežiaca chorobnosť v ranom štádiu. Príčina ochorenia je hormonálna antikoncepcia, ktorá decimuje kostnú dreň a jej bunky. Tvoria sa nestabilné biele a červené krvinky.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo neobkreslilo v poriadku. Stupeň chorobnosti je 60, čo je začiatok chorobnosti. Najhoršia oblasť sú cievy a žily srdca, ale aj v iných oblastiach tela. Steny žíl a ciev sú spuchnuté a poškodené. Nie zrovna ideálna priechodnosť krvi. Príčina ochorenia je nevhodná antikoncepcia a užívanie rôznych liekov na predpis.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo neobkreslilo nervový systém. Stupeň chorobnosti je 70, čo je bežiaca chorobnosť. Najhoršie miesto sú tenké črevá. Príčina ochorenia: tvorba nežiaducich buniek čudného charakteru. Pôvodná príčina: zmeny v tukových bunkách a to všetkých a produkcia asi 1000 toxických látok, ktoré devastujú hlavne bunky tenkých čriev.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 60 ročnej zdravej osoby. Slabé miesta nie sú.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo neobkreslilo, ani pankreas. Stupeň chorobnosti je 80, čo je bežiaca chorobnosť. Najhoršie miesto je hypofýza a vaječníky. Príčina chorobnosti je vo vnútri buniek. Vyťaženosť a riziko. Prílišná abnormálna potreba pre organizmus. Dôvodom je precitlivenosť organizmu na syntetické lieky a jednoznačne prepísknutie antikoncepcie. Podľa mňa väčšie dávky ako bolo potrebné.

Diagnostika orgánov a častí tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. Organizmus sa dobre nestará o bunky tela. Kyvadlo neobkreslilo tenké črevá. Riziková oblasť. Imunita za udržanie štandardných buniek je veľmi nízka. Ukladanie glukózy na viacerých miestach.

Záver: poškodili ste si biochemické procesy v organizme užívaním podľa mňa extrémnych alebo nevhodných dávok alebo nežiaducich syntetických liekov. Odporúčam spraviť podrobný genetický profil a následne biochemický profil. No je tu možnosť ešte všetko riešiť vnútorne cez pudy, čo je dobrá správa vedľa tých všetkých zlých.

Biochemický profil

Zle funguje biochemický proces na nervových platničkách svalov. Porucha prísunu vápnika do týchto oblastí. Mľandravé svaly.
Nedostatočná tvorba kreatínu a slabý presun do svalov. Mľandravosť svalov.
Poškodený presun nervového vzruchu zo svalov do tela.
V gangliách poškodený režim Ca-Mg-Na
Nedostatočná tvorba chemických látok v mozgu na psychickú činnosť. Má sa produkovať asi 50 litrov a produkuje sa asi polovica.
Produkcia chemických látok ako gomatropín, oxytocín, prolaktín a sonatropín obmedzená a nedostatočná.
Hypofýza a ostatné hormonálne žľazy a ich bunky sa zablokovali a uzavreli. Chránia sa proti devastácii chemických látok, ktoré začala produkovať pečeň. Transport hormónov je obmedzený a organizmus to chce riešiť jedením a jedením. V tele nedostatok látok na tvorbu hormónov a hormonálne žľazy sú blokované.
Obličky vypúšťajú užitočné látky z tela preč a neudržia ich dostatočnú úroveň.
Transportná biochémia je v chaose. Nedostatočná tvorba melanínu pre mozgové bunky.
Organizmus je doslova toxikovaný sacharidmi, vysoké zásoby.
Veľa cholesterolu v krvnom riečišti a jeho hromadenie. Obličky to neregulujú.
Krv je navalená do orgánov a neprechádza do svalov.
Organizmus moc ukladá NaCl do vnútra buniek. Vysoké zásobenie organizmu.
Žalúdok zmení potravu na množstvo tukov a lymfy ho valia do tukových zásob. Genetické zmeny tukových buniek a doslova chcú tuk a tuk.
Trávenie sa zmenilo na výrobňu tuku.
Cez tenké črevá je zablokovaný prísun živín do tela. Všetko v tele je v nízkych hodnotách.
Bunky tráviace sa uzatvorili a chránia sa.
Hodnoty vitamínov na nízkych úrovniach. Organizmus hladuje a trávenie všetko mení na tuky.
Organizmus začal demontovať bunky z orgánov a tvorí zásoby potrebných látok.
Bunky pankreasu sú uzavreté a chránia sa pred poškodením.
Pečeň sťahuje do seba, čo sa dá a je totálne preplnená a pritom nevie, čo má poriadne robiť.
Prešiel som skoro všetky oblasti tvorby biochémie. Asi 60% buniek sa uzavrelo a chráni sa proti poškodeniu. Hormonálnou antikoncepciou ste poškodili a rozhádzali biochémiu tela. Treba to napraviť.

Geriatrická liečba

Geriatrická liečba podľa pudov: popíjať nalačno na prázdny žalúdok asi 1 dcl destilovanej vody, ráno, na obed a večer. Po vypití nejesť a nepiť nič iné asi hodinu. To isté asi hodinu pred vypitím destilovanej vody. Takto robte 3 krát denne asi 10 dní. Pokiaľ náhodou vynecháte, tak pokračujte v terapii aj viac dní ako 10.

Dvakrát do týždňa omyť telo destilovanou vodou. Vylejte na seba asi 2 litre pred sprchovaním. Prvýkrát iba trochu a vyskúšajte reakciu. Potom zvyšovať na 2 litre. Robte tak mesiac, t.j. spolu 8 krát.

Zákaz popíjať akúkoľvek vodu, minerálky, alkohol, džúsy, kávu. Kúpte si detskú vodu Lucku a budete piť iba tú a to 2 mesiace. Spravte si všade zásoby, do auta, kancelárie, domov. Všade. Treba to dodržať.

Na telo si prikladajte pomarančovú šupu z bielej strany, hlavne na hruď. Zrealizovať 2 krát za 1 mesiac. Na začiatok odskúšať reakciu kože. Terapia trvá 20 minút.

Aspoň 4 krát si dajte spraviť alkoholové masáže tela. Požiadajte masérku o takýto druh masáže. Prípadne alpou alebo mentolové. Zrealizujte v priebehu 2 mesiacov.

Diéta podľa anjelských sfér
Základom diéty bude stabilizovať terajší stav a nepriberať. To znamená, že v priebehu 2 týždňov nabehnúť na všetko light a odtučnené. Jogurty, tvaroh, mlieko. Po dvoch mesiacoch od začatia liečby vodou Luckou môžete piť light colu, džúsy light, kávu a umelé sladidlo. Výnimku môžete spraviť v nedeľu, keď môžete piť a jesť štandardne, ale prosím v ten deň veľa pohybu.
Žiadne čerstvé ovocie ani šťavy, dovolené sú šťavy zo zeleniny. Prosím dodržať.
Nabehnúť na oddelenú stravu počas týždňa. Môže byť toho veľa. Mäso samotné a zelenina čerstvá alebo dusená. Chlieb a zelenina. Po hodine niečo iné. Zemiaky a zelenina. Ryža a zelenina. Cestoviny a zelenina.

Do posilňovne na bežiaci pás aspoň na 20 minút a navyšovať postupne až na 2 hodiny. Musíte sa obliecť ako na severný pól a potiť sa a potiť. Môžete popíjať horúce nápoje s L carnitínom, ten najkoncentrovanejší. Ale iba keď bude pohyb.

Geriatrická diagnostika psyché: dovolím si vás upozorniť, že sa postupne blížite k zóne psychickej destabilizácie, kde bude treba nasadiť tabletky od psychiatra. Zatiaľ ešte nie, ale už tu je vážna hrozba. Nechcete vnímať, že sa vám už rodinný alebo pracovný život destabilizoval a začínate žiť vo vlastnej fantázii o tom, že je všetko v poriadku. Terapie: prijať realitu a pokúsiť sa ju zvrátiť. Hluchá, slepá, nemá – to vám nepomôže.

 

Pridaj komentár