Požiadali ste ma, aby som spravil veštecký odhad vášho napredovania ku kompletnému zdraviu (B92). Vediete si výborne, budeme doťahovať detaily a zároveň dobudujeme gény dlhovekosti. Môžeme riešiť mikrobiológiu, lymfatické špongie a postúpiť na úroveň molekúl biochemických látok v bunkách.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Organizmus sa o bunky stará dobre. Slabé miesta nie sú. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gény všetko v poriadku, no zatiaľ nie gény dlhovekosti.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Organizmus sa o bunky stará dobre. Slabé miesta nie sú. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gény všetko v poriadku, no zatiaľ nie gény dlhovekosti.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Organizmus sa o bunky stará dobre. Slabé miesta nie sú. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gény všetko v poriadku, no zatiaľ nie gény dlhovekosti.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Organizmus sa o bunky stará dobre. Slabé miesta nie sú. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gény všetko v poriadku, no zatiaľ nie gény dlhovekosti. Dcérske bunky majú epitel v poriadku. Orgániky sú zdevastované, chromozómy v poriadku. Gén na devastáciu tvorby bielych krviniek. Bunkové jadro dobrá životnosť. Mitochondriálne jadro zlá životnosť. Mikrobiálne najhoršie miesto je štítna žľaza. Vo vnútri je vírus z drevokazných chrobákov. V pečeni je huba z lesného prostredia parazitujúca na starom dreve. V slezine je ďalšia huba z priesaku žumpy a splaškov v nejakej poľnohospodárskej výrobe. Svaly obsahujú vírus z niektorého kúpaliska od chorých ľudí na pľúcne choroby. Pľúca obsahujú hubu z prostredia drevárskej výroby z vtáčích výkalov. Treba riešiť.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Organizmus sa o bunky stará dobre. Slabé miesta nie sú. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gény všetko v poriadku, no zatiaľ nie gény dlhovekosti.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Organizmus sa o bunky stará dobre. Slabé miesta nie sú. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gény všetko v poriadku, no zatiaľ nie gény dlhovekosti.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Organizmus sa o bunky stará dobre. Slabé miesta nie sú. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gény všetko v poriadku, no zatiaľ nie gény dlhovekosti. Vnímať silnú a masívnu podporu modifikovaných tukových buniek, ktoré teraz produkujú už 5 miliónov užitočných látok. Ešte vás čaká cesta na 10 miliónov užitočných látok, čo je maximum. Nosením sťahovacieho pásu ste dostali do tela skoro 90% látok z tukových buniek, čo je výborné. Pás noste ďalej, ale nie tak často, pár hodín denne.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Organizmus sa o bunky stará dobre. Slabé miesta nie sú. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Bunkové a mitochondriálne jadrá v poriadku. Chromozómy v poriadku. Gény všetko v poriadku, ale ešte v pečeni sme nedosiahli dlhovekosť bunkových a mitochondriálnych jadier. Treba dotiahnuť.

Geriatrická liečba najhorších biochemických miest: kyvadlo naznačilo na lymfatické špongie v oblasti hrdla a v podbruší. Zlé pretekanie lymfatického moku. Potom je tam dlho a je to ako zapáchajúca žumpa. Pudy to nechcú riešiť a pôjde to cez anjelské sféry. Ožiariť jedenkrát na 10 min. danú oblasť cez 1000 W reflektor a cez hliníkovú fóliu. Následne treba preliečiť črevá. Danú oblasť natierať propolisom. Pár kvapiek do vody a vypiť aspoň 2 krát na lačno. Danú oblasť natierať medom.

Geriatrická liečba podľa pudov

Oblasť neurónov
Vyrobiť z alobalu guličku veľkú ako pingpongová loptička a omotať hliníkovým drôtom. Prikladať na telo 2 krát za 2 mesiace. Terapia trvá 30 min.

Oblasť nervstva
Gulička z alobalu a prepichnúť ju klincom. Prikladať na telo asi 6 krát po dobu 2 mesiacov. Terapia trvá 20 minút.

Oblasť pankreasu
Kusy alobalu veľké 20×30 cm poukladať na seba, asi 4 vrstvy  a poprepichovať drobnými klincami. Klinec ide cez dve dierky v alobale. Prikladať na oblasť pankreasu asi 4 krát po dobu 2 mesiacov. Terapia trvá 20 minút.

Oblasť kostnej drene
Naskladať dlhé a úzke pásiky alobalu, asi 3 vrstvy. Prepichnúť dlhším drôtom. Dávať okolo rúk, nôh, hrude a brucha jedenkrát na 25 minút.

Vírusy a huby
Prikladať na telo turecký med asi 10 krát za 2 mesiace. Terapia trvá asi 10 minút.
Skaramelizovať trstinový cukor a prikladať aspoň 10 krát za 2 mesiace. Terapia trvá 10 minút.
Prikladať na telo myš v sklenenej nádobe asi 2 krát na dobu 1 hodiny. Realizovať za 2 mesiace.

Oblasť krvného riečišťa
Je to riešené v liečbe s dlhými pásmi z alobalu.

Oblasť lymfatického riečišťa podľa pudov a anjelov
Bude riešené ožarovaním svetlom.

Oblasť orgánov tela
Liečbu pankreasu presúvať aj na oblasť pečene. Aspoň 4 terapie počas 2 mesiacov.

Geriatrická modifikácia tukových buniek podľa pudov
Umývať telo jadrovým mydlom. Harmančekové mydlo, ovocné mydlo a iné mydlá navzájom kombinovať.

GERIATRICKÁ DIAGNOSTIKA PO DVOCH MESIACOCH

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: všetko vzorne v poriadku. Molekulárna úroveň sa intenzívne prerába a buduje na oceľové laná.

Geriatrická diagnostika nervstva: všetko vzorne v poriadku. Molekulárna úroveň ide k extrémne silným oceľovým lanám.

Geriatrická diagnostika pankreasu: všetko vzorne v poriadku. Molekulárna úroveň ide k extrémne silným oceľovým lanám.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: všetko vzorne v poriadku. Molekulárna úroveň: budujú sa oceľové laná. Génové sekvencie k dlhovekosti sú vytvorené.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: všetko v poriadku. Všade génové sekvencie dlhovekosti. Hormonálne žľazy sú zreparované a tiež štítna žľaza konečne ožíva a obnovuje činnosť. Molekulárna úroveň oceľové laná sa budujú.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: všetko vzorne v poriadku. Génové sekvencie dlhovekosti organizmus dobudoval. Molekulárna úroveň oceľové laná.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: tukové modifikácie sa tvoria jedna radosť a prebojovali ste sa k 9 miliónom užitočných látok. Do tela nateká 70%. Všetky modifikácie sú vytvorené.

Geriatrická diagnostika UFO III.: odtlačky sú uložené všade a výrazne ste zmenili k nim vzťah. Je to samá láskavosť. Starajú sa o chromozómy a gény vzorovo.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo ju obkreslilo. Tvorba bielych krviniek sa upravila. Detská žľaza ide ako jeden celok. T a B lymfocyty sa kódujú miernejšie. Imunoblastov je v tele dosť. Generujúcich sa buniek je dosť. Imunoglobínov je dostatok. Imunitný systém začal kontrolovať všetky mikroorganizmy v tele a riadiť ich rozmnožovanie.

Geriatrická diagnostika presunu aktivity pudov na šedú kôru veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, brušného mozgu a ganglií: tento proces ešte nezačal a to preto, že miešne neuróny sú pokryté ťažkou deštruktívnou ritualistikou. Nakúpili ste to pri cvičení jogy. Treba vyčistiť túto oblasť psychoterapiami. Zamerať sa na mayskú a aztécku ezoteriku a ich zmysel pre vyššie duchovné ciele.

Geriatrická diagnostika vyživovania organizmu: biela hmota mozgová je zle vyživovaná, chýbajú cukrové zložky, ktoré spaľujú zbytočne svaly. Stredný mozog je nastavený na ukladanie tuku. Prívesok mozgový žije pre seba a nekorešponduje s telom. Slinné žľazy podporujú tukovú chémiu. Žalúdok a jeho šťavy žije iba pre tuky a tuky. Tenké črevo je celé blokované, ale oblasť trávenia tukov je poriadne rozdimenzovaná. Pankreas neprodukuje skoro žiadne tráviace šťavy. Pečeň a žlčové šťavy chcú extrémne zásoby tuku. Hrubé črevo podporuje masívne ukladanie tuku do tela. Svaly spaľujú cukry a nie tuky a treba to napraviť. Obličky tuk neprepúšťajú a pomáhajú ho ukladať. Tukové bunky sú napadnuté vírusmi a nemôžu poriadne vyživovať telo. Výsledok je hlásenie, že v bunkách tukových tuk nie je. Treba riešiť razantnou liečbou. Treba zlikvidovať najskôr vírus: obklady z ľadu, mrazenej zeleniny, mrazeného nasekaného mäsa a do toho kusy nasekaných drievok a 10 ks mincí. Všetko dať do igelitového vrecka a obklady postupne na celé telo. Koža musí sčervenať a ide sa ďalej. Zopakovať 4 krát za 2 mesiace. Mať naraz aj 5 vreciek na jednu terapiu. Po každej terapii vrecká obnoviť.

Geriatrická liečba systému trávenia

Treba mať za sebou základnú terapiu s ľadovým vreckom a opakovať ju priebežne. A postupne začať liečiť tráviaci systém. Nejde tu o chudnutie, aby bolo jasné, ideme bojovať o nové tráviace a vyživovacie pomery.
Kúpte si glukózový cukor v tabletkách a budete si ho prikladať na holé telo asi 10 krát za 2 mesiace. Iba priložiť asi 20 kusov na telo spredu a na hlavu pod čiapku. Vždy vydržať aspoň 40 minút. Môžete používať tie isté tabletky na všetky terapie.
Glukózový cukor dáte aj do plátenného vrecka a prikladáte na telo aspoň 10 krát za 2 mesiace. Terapia trvá 30 minút. Najlepšie oblasť žalúdka.
Utierku namočíte do roztoku glukózy a necháte usušiť. Potom ju prikladajte na tvár asi 10 krát za 2 mesiace. Terapia trvá 10 minút.
Treba žuvať surový zázvor po kúskoch a pregĺgať aspoň 40 krát za 2 mesiace. Denne malý kúsok.
Do stravy pridať pohánkovú alebo obilnú kašu a do nej kúsky glukózového cukru. Drobné kúsočky. Aspoň 20 krát jesť túto kašu počas 2 mesiacov.
Do plátenného vrecka dať sušený zeler a šupy z citróna a prikladať na pankreas aspoň 20 krát po dobu 10 minút. Terapia sa robí 2 mesiace.
Užívať prírodný produkt s obsahom zinku od Pharma Nord. Spraviť vrecko s tekvicovými jadierkami a prikladať na pečeň aspoň 10 krát za 2 mesiace. Terapia trvá 10 minút.
Z umytých uhorkových šúp spraviť čaj, stačí iba kúsok šupy do zovretej vody. Uhorkové šupy dať do utierky a prikladať na tenké črevá.
Oblasť obličiek natierať zľahka alkoholom a najlepšie griotkou asi 10 krát.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.